Namų ir biurų valymo paslaugos | nevark.lt

Kodėl verta užsakyti namų priežiūros paslaugas?

1 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Kartais tiesiog susitvarkyti neužtenka. Kai atvyksta ilgai laukti svečiai ar, pavyzdžiui, reikia atlaisvinti nuomojamą būstą, tenka išsikuopti kaip reikiant! Tokiu atveju siūlome pasitelkti profesionalų pajėgas. Užsuk į Nevark.lt ir užsisakyk generalinio valymo paslaugą, o mūsų tvarkytojai pasirūpins, kad tavo namai tiesiog spindėtų.

 

2 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Artėjant Vėlinėms susirūpinai, kad negalėsi nuvykti aplankyti artimųjų kapų? Nevark pats, mes viskuo pasirūpinsime! Pagerbti velionius gali ir mintimis. O Nevark.lt kapų tvarkytojai nuvalys antkapius, išravės piktžoles bei palaistys gėles.

 

3 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Dovanok savo mylimiems žmonėms laisvę nuo buities rūpesčių – su Nevark.lt kuponu jie galės pasirinkti net iš 18 paslaugų, kurių jiems labiausiai reiks. Beje, geriausia dalis: kupono sumą galima išnaudoti per kelis kartus!


4 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Ar žinojai, kad Kalėdų Senelis nesilanko tuose namuose, kurie yra netvarkingi? Tai va, nelauk, kol eglutė bus pilka nuo dulkių, užsisakyk namų tvarkymą DABAR.

 

5 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Deja, šiais laikais pasakyti „Tebūnie šviesa“ neužtenka… Reikia ja ir pasirūpinti. Jeigu tavo naujuose namuose beliko tik įrengti elektros instaliaciją, kreipkis į Nevark.lt elektrikus. Mūsų profesionalai teikia buitinių prietaisų prijungimo, skydelių, rozečių, jungiklių, šviestuvų montavimo, gedimų šalinimo bei kitas elektriko paslaugas. 

 

6 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Ar tavo namuose irgi retai valomos užuolaidos? Nevark su jom pats ir kviesk mūsų švaros profesionalus, kurie ne tik nukabins, išvalys, bet ir grįžę užkabins užuolaidas, romanetes ar žaliuzes atgal!


7 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Gyvenimo tempas auga, laiko vis nėra, todėl natūralu, jog namų tvarkymo paslauga vis labiau vilioja.  Tad imk ir užsisakyk! Profesionalūs namų tvarkytojai pasirūpins tavo buitimi greitai bei kokybiškai.

 

8 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Ant stalo paliktais trupinėliais prikvietei nemalonių svečių – tarakonų? Reaguok greitai, kreipkis į Nevark.lt specialistus! Mūsų profesionali kenkėjų naikinimo komanda pasirūpins, kad daugiau nereikėtų su niekuo dalintis maistu ir asmenine erdve!

 

9 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Šiandien tave pasitiko šaltas dušas tiesiai… IŠ VAMZDŽIO? Nelauk, kol namuose susidarys baseinas, kviesk Nevark.lt specialistą! Mūsų santechnikai pagelbės maišytuvų, klozeto bakelių remonto, buitinių prietaisų pajungimo, vandens skaitliukų keitimo bei kitais santechnikos klausimais.

 

10 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Palepink savo artimuosius ir padovanok jiems Nevark.lt paslaugų kuponą! Jie tikrai įvertins laiką, kurį galės skirti mėgstamai veiklai. Kupono itin paprasta įsigyti internetu, o jo sumą galima išnaudoti per kelis kartus. Pasiruošk šventėms be vargo!

 

11 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Faktas: nuo tvarkos šaldytuve tiesiogiai priklauso tavo elektros sąskaita. Kitas faktas: užsisakęs namų tvarkymo paslaugą, gali papildomai užsisakyti ir šaldytuvo valymą. Genialu? Ir mes taip sakome!

 

12 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Visi prieš šventes nori šiek tiek (gerai jau, iš pagrindų) apsikuopti. Dažnu atveju tai reiškia nuovargį ir Grinčo nuotaiką. Ką daro gudruoliai? Tiesiog užsisako Nevark.lt paslaugas! 

 

13 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Per išpardavimą prisipirkai naujų baldų, bet tada prisiminei, kad juos dar reiks ir surinkt? Būna visko gyvenime... Nevark pats ir kviesk mūsų NAMŲ MEISTRUS, kurie surinks naujus arba išardys senus baldus, pakeis spynas, pakabins lentynas ar kitus sieninius daiktus ir dar daugiau!

 

14 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Susirandi, ant ko pasilipti, šiaip ne taip nukabini užuolaidas, sugrūdi jas į skalbyklę, lauki kelias valandas, kol išsiskalbs, o tada lakstai po visus namus ieškodamas vietos, kur jas varvančias padžiauti. Ar žinai, kiek daug visko gali nuveikti vietoj to? Nevark pats! Užsisakyk užuolaidų valymą su nukabinimu / užkabinimu jau dabar!


15 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Pailsėk truputį – namų tvarkymo estafetę perimsim mes! Net jei tavo namai seniai nematė dulkių šluostės ir profesionalaus valiklio, susidorosime su nešvarumais greitai ir kokybiškai. Paskubėk užsisakyti generalinį tvarkymą, kad artėjančias šventes sutiktum tikrai švariuose namuose.

 

16 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Merfio dėsniai byloja, jog vonios čiaupas būtinai suges tada, kai mažiausiai to tikėsies. Kažkur girdėta istorija? Nevark pats ir kviesk mūsų santechnikus, kurie ne tik pakeis ar suremontuos vandens maišytuvus, bet ir prijungs buitinius prietaisus, pakeis klozetą bei suremontuos jo bakelį, surinks ir sumontuos dušo kabiną, pakeis vandens skaitliukus ir atliks įvairius kitus santechnikos darbus!

 

17 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Pripažink – kasmet artėjant lapkričiui imi panikuoti, ar spėsi aplėkti visus artimųjų kapus. Galim tau padėti! Nevark.lt platformoje iš anksto užsisakyk kapų priežiūros paslaugą, o mes pasirūpinsim visomis smulkmenomis. 

 

18 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Faktas: anglai dulkių kamuoliukus vadina 𝘥𝘶𝘴𝘵 𝘣𝘶𝘯𝘯𝘪𝘦𝘴 (dulkių zuikučiais). Jei ir tavo namuose tokios netvarkos apraiškos pradeda priminti ausytas gyvybės formas, pats metas kviest mūsų švaros profesionalus užsisakyk namų tvarkymo paslaugą!

 

19 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Tai ką, ir vėl lempos atsisako šviesti, kai labiausiai reikia? Nerizikuok gaut per nagus – kviesk Nevark.lt elektriką, kuris: atliks elektros instaliacijos remontą ir pašalins gedimus, sumontuos rozetes, skydelius, jungiklius ar šviestuvus, išmatuos varžas, prijungs buitinius prietaisus ir t.t.


20 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Jei frazė „užuolaidų valymas“ tau reiškia galvos skausmą, siūlom pagalbą – Nevark.lt platformoje nuo šiol gali užsisakyti ir profesionalų UŽUOLAIDŲ, ROMANEČIŲ ar ŽALIUZIŲ valymą.  Ir taip taip – mes pasirūpinsim ir užkabinimu, ir nukabinimu!


21 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Metas dėt vasariškas sukneles į pavėsį – galim garantuot, jog dabar į trasą išeina vėsiojo sezono garderobas! Tegul vasariniai drabužiai nugula į spintą švarūs, užsisakyk drabužių valymo paslaugą.

 

22 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Visi draugai mėgaujasi geru oru, o tu dūsti namuose tarp dulkių? Nevark pats – kviesk mūsų švaros profesionalus!

 

23 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Suprantam – kartais tikrai nesinori aukoti savaitgalio tam, kad aplėktum visus artimųjų kapus. Nevark pats ir užsisakyk KAPŲ PRIEŽIŪROS paslaugas Nevark.lt platformoje! Mūsų kapų tvarkytojai nuvalys antkapius, išravės piktžoles, palaistys kapą ir pasodins naujų gėlių, jei tik pageidausi.


24 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Užteks gąsdinti vaiką netvarkos nykštuku, nes jis tikrai turėtų ką pasakyti ir apie tėvelių tvarkymosi ypatumus. Buities rūpesčius patikėk mūsų švaros profesionalams ir pamiršk apie netvarkos nykštuką visiems laikams.

 

25 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Nevark.lt platformoje gali užsisakyti profesionalias KAMINKRĖČIŲ paslaugas! Mūsų kaminkrėčiai pasirūpins tavo namų saugumu prieš artėjantį šildymo sezoną: išvalys kaminus, atliks dūmtraukių ir ventiliacijos kanalų profilaktiką bei aptarnavimą bei išrašys patikros aktus.

 

26 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Sakai, išsitapetavai kambarį, išsidažei lubas, o rozetes pakeist savarankiškai kažkaip nedrąsu? Atsipalaiduok – mūsų ELEKTRIKAI pasiruošę tau padėti! Savo darbą išmanantys profesionalai sumontuos rozetes, šviestuvus, prijungs buitinius prietaisus, pašalins gedimus ar atliks kitus elektros darbus.

 

27 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Drabužiai turi būti kvapnūs ir švarūs, o ne priminti apie tai, kiek laiko jie gulėjo spintoje. Tad naujam sezonui gali pasiruošti jau dabar! Užsisakyk Nevark.lt drabužių valymo paslaugas internetu!

 

28 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Senasis maišytuvas pasakė „atia“, nusipirkai naują, bet neturi tinkamų įrankių, kad pakeistum savarankiškai? Nevark pats – kviesk mūsų santechnikus, kurie pakeis ir suremontuos vandens maišytuvus, prijungs buitinius prietaisus, pakeis klozetą bei suremontuos jo bakelį, surinks ir sumontuos dušo kabiną, pakeis vandens skaitliukus, atliks įvairius kitus santechnikos darbus.

 

29 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Visi aplink dalinasi rytiniais kadrais, kur saulės zuikučiai žaidžia ant kavos puodelio, o tu net nežinai, kokios spalvos šiandien dangus? Metas langų valymui!

 

30 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Jeigu pagaliau pavyko užbaigti renovacijas namuose, kviečiam pailsėti ir perduoti estafetę! Nevark pats – mūsų švaros profesionalai pasirūpins generaliniu valymu po statybos ar remonto darbų.

 

31 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Ėjai, paslydai, išdribai, dėmė – būna. Negaišk laiko ir kviesk Nevark.lt valyklos kurjerį internetu. Saugiai paimsime, kruopščiai išvalysime ir pristatysime viską atgal bekontakčiu būdu – paprasčiau nebūna!

 

32 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Virusų grėsmė niekur nedingo – gyvenk ramiau ir užsisakyk profesionalią patalpų DEZINFEKCIJĄ iš Nevark.lt! LR Sveikatos apsaugos ministerijos autorizuotas sauso rūko generatorius efektyviai dezinfekuoja paviršius ir orą. Toks rūkas yra visiškai saugus, nekenkia paviršiams ir technikai, o sugrįžti į patalpą galima jau po 90 minučių! Užsisakyk ir nevark dezinfekuodamas paviršius.

 

33 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Yra du variantai, kaip atrodo namai ką tik grįžus iš atostogų: arba jau netvarkingi, arba tuoj bus betvarkė!

Nevark pats ir kviesk mūsų švaros profesionalus, kurie leis pasimėgauti atostogų įspūdžiais dar truputį ilgiau!

 

34 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Pamiršk apie buities rūpesčius – išbandyk Nevark.lt lojalumo programą! Užsiregistravus Nevark.lt, lojalumo programos skiltyje tavęs lauks unikalus nuolaidos kodas. Pasidalink juo su draugais ir kai tik kuris nors pasinaudos tavo kodu, gausi 5 € nuolaidą pats. Kaupk nuolaidas ir padenk net iki 100 % Nevark.lt paslaugų vertės*.

*Negalioja drabužių / patalynės valymui bei drabužių / avalynės taisymui.

 

35 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Suprantame, kad kartais valandų paroje pritrūksta – jei nėra kam pasodinti gėlių, išravėti piktžolių ar palaistyti tavo artimųjų kapo, užsisakyk kapų priežiūros paslaugą pas mus.

 

36 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Prisipirkai naujų baldų, tačiau nemoki (o gal tiesiog tingi) juos surinkti? Nevark pats – nuo šiol mūsų platformoje gali užsisakyti ir NAMŲ MEISTRŲ paslaugas! Surinksime naujus arba išardysime senus baldus, pakabinsime lentynas ir kitus sieninius daiktus, pakeisime spynas ir dar daugiau!

 

37 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Pusryčiai lovoje – šaunu! Kol netenka kovoti su sunkiai išvalomomis dėmėmis ant patalynės ar pižamos. Nevark pats! Pasirink, ką nori išvalyti, nurodyk, iš kur reiks paimti daiktus ir sulauk Nevark.lt kurjerio. Drabužiai bei patalynė grįš atgal švarūs ir kvepiantys. Paprasčiau nebūna!

 

38 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Net jei ir savo siurblį-robotą pavadinai Geriausiu Draugu, buitinės chemijos neišvengsi. Valiklių prireikia dėl įvairių priežasčių, tad dalinamės patarimais, kokias priemones verta turėti kiekvienuose namuose.

 

39 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Kad ir kiek rūpinsies savo kiemo veja, kurmiui nuoširdžiai DZIN. Atsibodo? Kviesk Nevark.lt profesionalus, kurie greitai ir efektyviai išnaikins net ir įkyriausius kenkėjus!

 

40 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Tai ir vėl virtuvės kriauklė atsisako bendradarbiauti? Nevark pats – kviesk mūsų santechnikus, kurie greitai išspręs šią problemą ar atliks kitus santechnikos darbus.

 

41 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Trumpa siaubo istorija: „Ir vėl dingo elektra.“ Pažįstama situacija? Kviesk Nevark.lt specialistus – pasirūpinsim, kad tokių problemų daugiau neliktų!

 

42 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Trūksta laiko aplankyti artimųjų kapus, o bijai, kad pasodintos gėlės vasarą ims ir nudžius? Nevark pats ir kreipkis į mus – nuo šiol teikiam ir KAPŲ PRIEŽIŪROS paslaugas! Palaistysime gėles, išravėsime piktžoles, pasodinsime naujų augalų ir nuplausime paminklą.

 

43 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Vasara – tikra dulkių šlovės valanda. Užkniso valyt kiekvieną kampą? Nevark pats – kviesk mūsų švaros profesionalus!

 

44 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Vasarą skirk mėgstamai veiklai – išbandyk Nevark.lt lojalumo programą ir pamiršk apie buities rūpesčius! Užsiregistravęs Nevark.lt, lojalumo programos skiltyje, gausi nuolaidos kodą, kuriuo pasidalinęs su draugais ir kai tik kuris nors juo pasinaudos, gausi 5 € nuolaidą pats. Kaupk nuolaidas ir padenk net iki 100 % Nevark.lt paslaugų vertės*.

*Negalioja drabužių / patalynės valymui bei drabužių / avalynės taisymui.

 

45 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Negaišk brangaus laiko ir vasarą skirk SAU – Nevark.lt komanda pasirūpins, kad tavo namai būtų tvarkingi, kiemo veja – prižiūrėta, o ramybės nedrumstų kenkėjai!

 

46 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Jei buities darbai kenkia tavo laisvalaikiui, reikia ką nors keisti. Negi atsisakysi laisvalaikio... Geriau kviesk Nevark.lt švaros profesionalus! Blizgantys namai ir laimingi klientai mums didžiausias įvertinimas.

 

47 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Pametei kieme aksesuarą? Tokioje tankioje žolėje tikrai jo nerasi... Nevark pats, kviesk mūsų žolės priežiūros specialistus ir rask visas kieme pamestas smulkmenas!

 

48 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Tobulo vakaro receptas = jauki terasa + griliaus patiekalai + jokių vorų. Kaip tai pasiekti? Tiesiog išsikviesk Nevark.lt specialistus, kurie išnaikins visus nepageidaujamus terasos ar namų svečius.

 

49 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Laukia trejos vestuvės, du jubiliejai ir mažosios dukterėčios krikštynos? Žinom tą jausmą, todėl visą birželį Nevark.lt kostiumų, kostiumėlių, sijonų, kelnių ir paltų valymui taikom 20% nuolaidą.

 

50 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Visų daiktų taisymas, paveikslų kabinimas ir rankenėlių įsukimas krenta ant tėčio pečių? Leisk jam pailsėti ir išsikviesk Nevark.lt namų meistrą! Specialistas atliks namų ūkio darbus greitai bei profesionaliai, o tėtis galės nusivesti tave į kiną.

 

51 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Nori, kad ir tavo pievutė atrodytų kaip iš paveiksliuko, bet tingi, ane? Pasitaiko ir geriausiems. Kviesk Nevark.lt vejos priežiūros specialistus ir stebėk, kaip kaimynai vis dažniau užsuka pasigėrėti rezultatu.

 

52 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Ką tik valei, tačiau apsisukai ir dulkės vėl sugrįžo?! Žinom tą jausmą. Nevark lakstydamas visur su šluoste – užsisakyk namų valymo paslaugą internetu jau dabar.

 

53 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Pavasarį švenčia ne tik parskridę paukščiai, bet ir į namus sugrįžę nekviesti gyventojai – skruzdės, tarakonai, vorai ir kiti parazitai. Nevark pats – mūsų profesionali kenkėjų naikinimo komanda pasirūpins, kad apie jų egzistavimą pamirštum ilgam laikui!

 

54 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Artėjanti vasara = daugybė progų švęsti. Ne paslaptis, jog visos draugų vestuvės, vaikų krikštynos, gimtadieniai ir įkurtuvės šiemet neretai baigiasi ryškiais prisiminimais ant drabužių. Netikėtai aptaškius mėgstamiausią švarką, nevark pats! Nunešk proginius drabužius į valyklą.

 

55 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Smagu užbaigt taip ilgai planuotus ir per karantiną įgyvendintus remontus, ane? O valyt visas dulkes, šiukšles ir cemento likučius? Taip ir galvojom – nelabai. Nevark pats – mėgaukis atliktais darbais, o buities rūpesčius palik mums! Išvalysim tavo būstą po generalinio remonto ar statybų.

 

56 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Kai reik spėt ir į manikiūrą, ir į parduotuvę, o savaitgalį dar ir BBQ sezono atidarymas su draugais, nėr kada net pažiūrėt į nešvarių rūbų kalnus. Negaišk brangaus laiko ir užsisakyk drabužių valymą internetu.

 

57 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Du faktai apie tave: 1) tingi tvarkytis, 2) nemėgsti išlaidauti. Kviečiam išbandyti Nevark.lt paslaugas – iššveisime tavo orkaitę, šaldytuvą ar išvalysime langus. O tu galėsi rasti laiko seniai lauktam serialui.

 

58 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Nori nustebinti mamą? Gėles keisk į laisvadienį nuo buities darbų! Gimtadienis, mamos diena ar tiesiog pirmadienis? Tavo mama nusipelnė poilsio. Padovanok jai Nevark.lt paslaugų kuponą! Jį labai paprasta įsigyti internetu. Be to, kupono sumą galima išnaudoti per kelis kartus.

 

59 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Šylantys orai reiškia ir naujam gyvenimui „prisikėlusią“ kiemo veją. Prieš prasidedant intensyviam augimo periodui ją būtina paruošti – aeruoti, švelniai pagrėbliuoti ir patręšti. Ar būtina tai daryti pačiam? Tikrai ne! Kreipkis į Nevark.lt specialistus.

 

60 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Būtų gaila, jei nauja lentyna naktį tik BAM ir nukristų – suduš ne tik suvenyrai iš paskutinių atostogų, bet ir širdis į kulnus nusiris. O jei dar pažadinsi kaimynus...

Nerizikuok savo ir kitų ramybe – kviesk Nevark.lt namų meistrus, kurie pakabins lentynas ir kitus sieninius daiktus, surinks naujus arba išardys senus baldus, pakeis spynas ir dar daugiau!

 

61 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Vos saulutė išlindo, jau ir skubi iš spintos traukt plonesnius džinsus bei marškinėlius, ane? Jei kažkur dar likę pernykštės žolės ar spalvotų sulčių dėmės, negaišk laiko ir užsirezervuok drabužių valymą internetu!

 

62 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

„Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą...“, – kadaise rašė K. Donelaitis. Šiandien tikriausiai pridurtum: „...ir dulkės visuose namuose kaupėsi!“ Nevark pats – kreipkis į mūsų švaros profesionalus ir negaišk laiko tvarkydamas.

 

63 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Pavasariškai nuotaikai sukurti tereiks dviejų paprastų ingredientų:

·    saulės šviesos;

·    švarių langų.

Kažko pritrūkai? Nevark pats – užsisakyk langų valymo paslaugą ir mėgaukis šiltėjančia saule be rūpesčių!

 

64 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Būna įvairiausių priežasčių, kodėl durų spynos paima ir sugenda. Jei tau irgi nepasisekė, nevark pats ir kviesk mūsų NAMŲ MEISTRUS, kurie ne tik moka greitai ir kokybiškai pakeisti spynas, bet ir atlieka kitus namų ūkio darbus.

 

65 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Natūralu, jog ištirpus sniegui imam žemą startą ir žieminius drabužius pradedam grūst į spintos gilumą. Tačiau ar nepamiršai, jog ant kalėdinio megztinio tebėra spanguolių kisieliaus dėmė? O kaip su tos pūkinės striukės rankovėm, kai voliojais sniege ir išsipurvinai – nejau taip ir paliksi? Pasirūpink žieminiais rūbais ir paruošk juos kitam sezonui tinkamai. Mes juos išvalysime ir visiškai saugiai pristatysime švarius tau atgal bekontakčiu būdu iki pat durų!

 

66 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Pameni, kai pirkai balintos kavos spalvos sofą? Dabar ji labiau šokoladinė... Daryk išvadas ir užsisakyk minkštų baldų valymą – Nevark.lt komanda pasirūpins, kad tavo sofa atgautų buvusį grožį!

 

67 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Skirk savo dėmesį ir laiką šeimos nariams bei širdžiai mielai veiklai – buities rūpesčius patikėk mūsų švaros profesionalams!

 

68 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Nevark.lt gali užsisakyti operatyvią ir efektyvią patalpų DEZINFEKCIJĄ savo namams ar biurui. Naudojame LR Sveikatos apsaugos ministerijos autorizuotas priemones kovai su COVID-19 – sauso rūko generatorius bei elektrostatinius purkštuvus. Priemonės negadina paviršių, baldų ir įrangos. Sugrįžti į patalpą galima jau po 90 minučių!

 

69 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Parodyk, kaip myli! Nesvarbu, ar šiandien Valentino diena, ar įprastas trečiadienis, išvaduok mylimą žmogų nuo buities rūpesčių ir padovanok Nevark.lt dovanų kuponą!

 

70 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Skalbimo laukia šviesios patalynės krūva, tamsūs džinsai ir keletas vilnonių megztinių – pripažink, tokioj situacijoj susimauti lengva. Nešifruok painaus etikečių ženklinimo ir palik rūpesčius mums – užsisakyk drabužių valymo paslaugą Nevark.lt platformoje.

 

71 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Junkis prie mūsų lojalių klientų ir sutaupyk nevargdamas! Užsiregistravus Nevark.lt, lojalumo programos skiltyje tavęs lauks unikalus nuolaidos kodas. Pasidalink juo su draugais ir kai tik kuris nors pasinaudos tavo kodu, gausi 5 € nuolaidą pats. Kaupk nuolaidas ir padenk net iki 100 % Nevark.lt paslaugų vertės*.

*Negalioja drabužių / patalynės valymui bei drabužių / avalynės taisymui.

 

72 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Lauke gražu, o vaikščioti per girgždantį sniegą – vienas malonumas, tačiau grįžti namo ir po savęs palieki vien tik purvą ir bjaurias dėmes? Nevark pats – mes išvalysim tavo mylimą kilimą!

 

73 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Vakarams ilgėjant norisi juos praleisti jaukiai susisukus į pledą jaukiuose, švara spindinčiuose namuose. Nevark! Mūsų tvarkytojų komanda pasirūpins tavo buities darbais.

 

74 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Nešvarių megztinių kalnai auga akyse? Po paskutinės Zoom‘o konferencijos ant švarkelio liko kakavos dėmė? Nevark pats – pasinaudok nuolaida drabužių valymui ir palik rūpesčius mums!

 

75 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Šventės išvargina – suteik savo artimiesiems progą pailsėti nuo buities rūpesčių ir padovanok jiems Nevark.lt dovanų kuponą!

 

76 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Prisimeni, kai vakarojai priešais televizorių ir netyčia apipylei sofą sultimis? Tavo sofa irgi prisimena. Nevark pats ir nelauk, kol dėmės įsisenės – užsisakyk minkštų baldų valymą!

 

77 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Nauja skalbyklė, senos rozetės – kažkur girdėta, ane? Nevark (ir nerizikuok) pats – užsisakyk profesionalaus ELEKTRIKO bei SANTECHNIKO paslaugas!

 

78 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Nevark.lt jau gali užsisakyti ir profesionalią patalpų DEZINFEKCIJĄ! Autorizuotas sauso rūko generatorius efektyviai dezinfekuoja paviršius bei orą. Sausas rūkas yra visiškai saugus, nekenkia paviršiams ir technikai, o sugrįžti į patalpą galima jau po 90 minučių! 

 

79 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Paltams ir megztiniams užkariavus mūsų spintas šaltuoju sezonu, dažna problema – tokio tipo rūbų priežiūra. Nevark pats! Dalijamės patarimais, kaip paruošti drabužius žiemos sezonui: SKAITYKITE ČIA.

 

80 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Kad namai blizgėtų kaip nauji, nepakanka reguliaraus ir įprasto valymo. Bent kartą per pusmetį vertėtų nusiurbti ne tik grindis, bet ir čiužinius, atitraukti baldus ir keletą kartų pervalyti grindų paviršių po jais, nušluostyti užuolaidų karnizus, išvalyti įsisenėjusias dėmes. Generalinis namų tvarkymas gali užimti net visą dieną. Jei nesinori išvaistyti tiek laiko patiems – šiuo darbu pasirūpins Nevark.lt švaros komanda.

 

81 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Užkniso įsisenėję nešvarumai ir dėmės? Nevark – išvalysim tavo baldus ir kilimus, kad galėtum per šventes švariai ir saugiai drybsoti ant sofos ar netgi ant žemės.

 

82 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Kam rizikuot gaut per nagus, jei gali pasikliaut profesionalais? Nevark pats – kviesk mūsų elektrikus, kurie prijungs buitinius prietaisus, sumontuos skydelius, rozetes, jungiklius ar šviestuvus, išmatuos varžas, atliks elektros instaliacijos remontą, pašalins gedimus ir t.t. Užsisakyti dabar!

 

84 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Netvarkingų namų nepavadinsi poilsio erdve. Jei visą savo laiką nori skirti darbui, mokslams, poilsiui ar artimiesiems – namų ruošą patikėk Nevark.lt švaros profesionalams.

 

85 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Valydama namus užtrukai kone pusę dienos, tačiau jie vis tiek nespindi švara? Nevark! Mūsų tvarkytojų komanda pasirūpins kambarių švara ir langų blizgesiu, užsisakius papildomą langų valymo paslaugą.

 

86 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Vasarą privisę vorai ir kiti parazitai neketina palikti tavo kiemo? Profesionali Nevark.lt kenkėjų naikinimo komanda pasirūpins, kad apie jų egzistavimą pamirštum ilgam laikui.

 

87 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Ruduo atėjo netikėtai? Nepanikuok – mes pasirūpinsime tavo rudens sezono garderobu! Tiesiog Nevark.lt platformoje užsisakyk drabužių valymo paslaugą.

 

88 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Norisi pasimėgauti paskutinėmis vasaros akimirkomis nesirūpinant dėl netvarkos namuose? Nevark! Patikėk savo namų tvarką mūsų švaros profesionalams!


89 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Žolės pjovimas būtų malonesnis, jei kaskart netektų baimintis dėl žolėje besislepiančių radinių – akmenų, vaikų žaislų, rakandų ar statybinių atliekų. Nevark pats! Nėra nei vieno kiemo, kurio nenupjautų Nevark.lt vejos priežiūros specialistai!


90 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Namuose susikaupė nešvarios patalynės kalnas? Nevark pats, nes vasarą yra ką veikti ir be skalbimo! Nevark.lt švaros specialistai paims jūsų nešvarią patalynę tiesiai iš namų ir išskalbtą grąžins jums atgal!

 

91 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Visą vasarą spintoje nugulę mokykliniai švarkai jau prašyte prašosi būti išvalyti... Nevark! Mes paruošime juos naujam sezonui! Surinksime drabužius ir pristatysime švarius į tau patogią vietą.

 

92 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Gamintum dažniau, jei tik kas nors po kepimo iššveistų orkaitę? Nevark! Kartu su namų tvarkymo paslauga gali užsisakyti papildomą orkaitės vidaus valymą!

 

93 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Įkyrūs vorai, tarakonai ar aplink skraidančios musės trukdo mėgautis poilsiu namuose? Neleisk vabzdžiams užgrobti tavo jaukaus būsto. Nevark pats ir kviesk mūsų profesionalią dezinsekcijos komandą, kuri išnaikins parazitus ilgam laikui.

 

94 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Norisi, kad drabužiai visuomet išliktų lyg nauji, bet nelieka laiko jų nuvežti į valyklą? Užsisakyk Nevark.lt drabužių valymo paslaugą ir sutaupyk laiko. Nevark.lt surinks bei pristatys drabužius į tau patogią vietą!

 

95 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Nepavyksta išvaryti kiemo grožį gadinančių ir kantrybę sekinančių kurmių? Nevark pats! Nevark.lt profesionalų komanda išnaikins nepageidaujamus kenkėjus iš tavo kiemo.

 

96 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Supranti, kad jau laikas tvarkytis, kai neberandi iš ko valgyt? Nevark! Mūsų švaros profesionalai gali pasirūpinti tavo namų švara!

 

97 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Apsitaškei ir neišsivalo? Nevark! Mūsų švaros profesionalai pasirūpins, kad net ir įsisenėjusi tavo vakarienės nelaimė būtų kruopščiai išvalyta.


98 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Veja auga kaip ant mielių, bet norisi galvot tik apie tai, kaip skaniai išsikept šašlyką? Nevark pats! Kviesk į pagalbą Nevark.lt profesionalią vejos pjovėjų komandą.

 

99 PRIEŽASTIS NEVARGTI!

Visi mėgstam švarius langus, bet ne kiekvienas turim kantrybės juos idealiai nublizginti. Nevark! Mes galime pasirūpinti tavo langų švara!


Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×