Pasiruošimas žiemos sezonui: paltų priežiūra | nevark.lt
blog

Pasiruošimas žiemos sezonui: paltų priežiūra

Artėja žiemos sezonas, o kartu su juo ir šalti orai. Pats laikas iš spintos traukti žieminius drabužius, kurių priežiūrai skyrus laiko, pastarieji kasmet atrodys lyg nauji. Nevark.lt specialistai pataria, kaip rūpintis žiemos garderobu.
 

Žieminius paltus reikėtų valyti keletą kartų per metus: pasibaigus žiemos sezonui bei prieš jam prasidedant. Daugeliui paltų rekomenduojamas sausas valymas, todėl verta šį darbą patikėti specialistams. 

 

Sezono metu paltus geriausia valyti su pūkams rinkti arba specialiai paltams skirtu šepečiu. Taip paltas visuomet atrodys lyg naujas. Žieminiai lauko rūbai sugeria įvairius kvapus ir dulkes, todėl rekomenduojama žieminius lauko rūbus laikyti gerai vėdinamoje ir sausoje patalpoje.  

 

Paltus reikėtų laikyti ant pakabų, nekabinti ant kabliuko, nes rūbas lengvai praranda formą, o susiglamžiusį sunku išlyginti. Išsipurvinus taip pat geriau nešti paltą į valyklą, nes pastangos pašalinti dėmę patiems gali baigtis drabužio sugadinimu. 

 

Kita taisyklė – vadovautis etiketėje esančiais nurodymais. Net jei manote, kad nuo vieno skalbimo paltui nieko nenutiks, prieš tai patikrinkite etiketę, kur bus nurodyta, ar galima jį skalbti. Jei taip, būtina vadovautis etiketėje esančiais skalbimo temperatūros nurodymais, skalbiant nenaudoti baliklių – kitu atveju paltas praras spalvą bei formą.

 

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×