Nepriekaištinga švara: susipažinkite su tvarkytojomis | nevark.lt
blog

Nepriekaištinga švara: susipažinkite su tvarkytojomis

Susipažinkite su Nevark.lt tvarkytojomis! Jovita, Edita ir Dalia dalijasi savo patirtimi valymo srityje bei pasakoja, kodėl verta kviesti namų tvarkytoją.

Vilniuje dirbanti Jovita pasakoja, kad Nevark.lt paslaugų centre atsidūrė dėl turimų asmeninių savybių: „Esu pedantiška, tad tokia veikla pasiūlė užsiimti draugai, pamačiau, kad Nevark.lt ieško darbuotojų ir nusprendžiau pabandyti.“ Darbą Jovita derina su vaiko priežiūros atostogomis ir sako, kad jei pati būtų žinojusi apie tokias paslaugas, kai vaikas buvo dar visai mažas, tikrai būtų jomis pasinaudojusi: „Nevark.lt siūlo paslaugas už prieinamą kainą, o užsiėmusiems ar mažus vaikus auginantiems žmonėms tai tikrai naudingas pasirinkimas“. 
Paklausta, kaip dažnai reikėtų kviesti namų tvarkytoją, Jovita teigia, kad viskas priklauso nuo situacijos, bet dažniausiai klientai kreipiasi kas tris-keturias savaites.

 

Vilnietė Nevark.lt tvarkytoja Edita taip pat džiaugiasi, kad gali darbą derinti su vaiko priežiūra: „Auginu mažą vaiką, todėl labai patogu derinti darbą bei laiką su šeima“. Valymo srityje Edita – ne naujokė, turėjo patirties dar prieš įsidarbinant Nevark, kur jau dirba beveik metus. „Praėjome kursus, kuriuose pasakojo apie chemiją, pagrindinius valymo principus“. Edita džiaugiasi, kad jos klientai – labai geri žmonės, maloniai bendraujantys. „Darbe tvarkai taip lyg tvarkytum pas save – tada visi lieka patenkinti“, – sėkmingo darbo paslaptimis dalijasi Edita.

 

Kaune dirbanti tvarkytoja Dalia anksčiau namus tvarkė Švedijoje, o grįžusi į Lietuvą rado alternatyvą Nevark.lt paslaugų centre. Paklausta, kodėl verta kviesti namų tvarkytoją, Dalia pasakoja, kad patiems valant namus dažnai pritrūksta kruopštumo, o apie kai kurių vietų valymą net nesusimąstome: pavyzdžiui, kaip dažnai savo namuose valote durų staktas? Turbūt ne kas savaitę, o ten irgi kaupiasi nešvarumai. „Nuodugniam namų sutvarkymui gali prireikti ir visos dienos: juk kai tvarkai savus namus, yra daug trukdžių, tai telefoną pasiimi, tai kavos pasidarai, o daug dirbantiems juolab nesinori viso laisvo savaitgalio skirti namų tvarkymui. Tuomet paskaičiuoji, kad tavo paties laikas brangesnis, nei paslaugos užsakymas, todėl pasinaudoti tikrai verta.“ Dalia džiaugiasi, kad po beveik kiekvieno namų tvarkymo sulaukia asmeninės kliento žinutės su padėka: „jei ir neparašo komentaro platformoje, tai asmeniškai visuomet padėkoja“. 

 

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×