Namų tvarkytojos | nevark.lt

Namų tvarkytojos

Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Palanga
Birštonas
Gargždai

Šiandieninis užsiėmęs ir nuolat skubantis žmogus neretai savo darbų kalendoriuje neranda laiko užsiimti namų tvarkymu. O ir ne visiems ši veikla artima širdžiai. Net jei jums namų ruoša teikia malonumą ar savotišką meditaciją, kartu gyvenantys namiškiai ar naminiai augintiniai, jau kitą dieną visą jūsų triūsą paverčia nieku. Deja, bet susitvarkius ir išsivalius visus namų kampus, negalima taip kaip kompiuteryje paspausti mygtuko „išsaugoti“, kad tas gaivos ir švaros pojūtis niekur nepradingtų. Tačiau yra puiki galimybė pasinaudoti profesionalių kambarių tvarkytojų paslaugomis. Tą žmonės ir daro.

Interneto paieškų sistemose gausu užklausų „ieškau namų tvarkytojos“, „rekomenduokite patikimą namų tvarkytoją“, „reikalinga namų tvarkytoja“ ir panašiai. Tokios ir panašios užklausos nieko nebestebina, o ir namų tvarkytojų pasiūla iš tiesų gausi. Todėl ir jūs nesvajokite apie švaros fėją ar neplušėkite patys kaip Pelenės, geriau pasinaudokite Nevark.lt kambarių tvarkytojų paslaugomis.


Kaip mes atrenkame namų tvarkytojus?

Gana dažnai iš klientų sulaukiame klausimo kokiais kriterijais vadovaudamiesi atrenkame ir samdome namų tvarkytojus. Nieko keisto, kad jie tai nori sužinoti prieš į savo namus įsileisdami svetimą žmogų.

Šiuo metu Nevark.lt dirba namų tvarkytojos moterys, tačiau tikrai neprieštarautume, jei prie kolektyvo norėtų prisijungti ir vyriškiai.

Prie mūsų komandos paprastai prisijungia jau privačių namų, biurų ar kitų patalpų tvarkymo patirties turinčios namų tvarkytojos. Jei tokios patirties nėra, mes mielai apmokome naują kolektyvo narį - duodame teorinę medžiagą, mokome praktiškai (pvz., nauja darbuotoja į objektą gali vykti kartu su senbuve). Kadangi tvarkytojos dirba asmeninėje klientų erdvėje, prieš pasirašydami darbo sutartį, būtinai patikriname ar jos nebuvo / nėra teistos.

Mokymų metu darbuotojos mokomos kaip atskirti valiklius, kad nesugadintų paviršių – kada naudoti rūgštinius, o kada šarminius. Išmokomos ir kaip prieš išeinant iš objekto patikrinti patalpas, ar viskas sutvarkyta. Kaip sukabinti rankšluosčius, išdėlioti išmėtytus daiktus, laikraščius ir t. t.

Daugiau informacijos šia tema galite rasti šiame straipsnyje „Pažintis su namų tvarkytojais“.


Ar saugu kambarių tvarkytoją užsisakyti internetu?

Tai taip pat gana dažnas klausimas. Nieko keisto, kad net ir namų tvarkytojos ieškantys žmonės dvejoja ar saugu namų tvarkymo paslaugas užsakyti internetu ir įsileisti į savo erdvę visiškai nepažįstamą žmogų.

Nevark.lt internetiniame puslapyje tvarkytoją galite išsirinkti patys, kaip ir datą bei laiką, kuriuo atvyks darbuotoja. Laukiant namų tvarkytojos pirmą kartą, rekomenduojame būti namuose, pasitikti darbuotoją, susipažinti, aprodyti valomas patalpas, kur sudėtos valymo priemonės, išsakyti pastabas bei pageidavimus. Jei vis tik iki galo nepasitikite ir dvejojate ar samdytas žmogus jūsų namus išvalys geriau nei jūs patys, pirmą kartą galite pabūti ir pasižiūrėti. Tačiau vis tik kitais kartais patariame palikti darbuotoją kambarius tvarkyti vieną. Taip ji jausis patogiau, nestebima ir galės ramiai nudirbti visus darbus.

Norime pabrėžti, kad patys namų tvarkytojų klientams neieškome ir neparenkame. Tai padarysite jūs patys, pildydami užsakymo registracijos formą. Išsirinksite darbuotoją, kuri tuo metu yra laisva.


Ką daryti, jei tvarkydama namus, darbuotoja kažką sugadino?

Apie tai galite pasiskaityti čia https://nevark.lt/kokybes-uztikrinimas/.

Mums labai svarbus kliento pasitikėjimas, todėl visos Nevark.lt platformoje užsiregistravusios namų tvarkytojos yra apmokomos. Tačiau jos, kaip ir mes visi, yra žmonės, todėl bedirbant gali nutikti įvairių situacijų.

Kad išvengtume nesusipratimų, jūsų turtas yra apdraustas Ergo bendrovės paslaugos teikėjo civilinės atsakomybės draudimu. Todėl nelaimės atveju – dėl sudaužyto daikto ar sugadinto paviršiaus – žala jums bus atlyginta.

Kiek kainuoja namų tvarkymo paslauga?

Namų tvarkymo paslaugos kaina priklauso nuo jūsų būsto ploto, miesto, vonios kambarių kiekio, papildomų paslaugų poreikio ir to, ar patys turėsite valymo priemones, ar jas turės atsivežti darbuotoja. Tikslias kainas rasite pildydami užsakymo formą arba susisiekę su mūsų konsultantais.


Ar galima namų tvarkymo paslaugą užsisakyti reguliariai?

Jei jums reikalinga namų tvarkytoja, paslaugas rekomenduojame užsakyti reguliariai. Daugiau nei vieno užsakymo kaina būna palankesnė, nes lojaliems klientams taikomos nuolaidos.

Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

 

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×