Namų tvarkytojų pasirinkimas: kuo vadovautis? | nevark.lt
blog

Namų tvarkytojų pasirinkimas: kuo vadovautis?

Gyvenant nuolatiniame skubėjime, laikas yra itin brangus turtas, todėl vis bandome teisingai jį paskirstyti. Darbas, sportas, pramogos, asmeninis tobulėjimas... Norisi viską aprėpti, o kur dar namų buitis? Pastarajai laiko praktiškai nelieka, todėl žmonės vis dažniau renkasi patikėti namų tvarką profesionalams. Klausimas – kaip išsirinkti patikimą specialistą?

 

Nelengvos paieškos

Pirmą kartą ieškant namų tvarkytojos, dažniausiai kreipiamasi į draugus ir artimuosius, galbūt jie turės ką pasiūlyti. Deja, bet kartais nutinka taip, jog pažįstami neturi ką pasiūlyti arba jų rekomenduotų tvarkytojų grafikas artimiausius kelis mėnesius yra užpildytas. Tokiu atveju ieškant tinkamo varianto panyrama į interneto platybes. Tačiau pasiūla – itin gausi, tad reikėtų apsibrėžti, kokie kriterijai svarbiausi, ieškant pagalbininko buityje.

 

Patirtis

Nėra žmogaus, kuris nesugebėtų sutvarkyti namų... Ne visai tiesa. Dėlioti daiktus ar mojuoti šluoste tikriausiai gebame visi, tačiau atlikti tai greitai, profesionaliai ir kokybiškai moka tik patyrę darbuotojai. Nevark.lt komandoje gausu specialistų su privačių namų, biurų ar kitų patalpų tvarkymo patirtimi. Jei patirties pritrūksta, kolektyvo narys pirmiausia apmokomas teorijos ir praktikos, o tik tada pasineria į savarankišką darbą.

 

Asmeninės savybės

Namai – mūsų ramybės ir saugumo oazė, todėl norisi, kad kiekvienas juose apsilankantis žmogus išmanytų ne tik savo darbą, bet ir mandagumo taisykles, mokėtų pagarbiai bei taktiškai bendrauti. Informaciją apie tvarkytojus dažniausiai galite rasti apsilankę įmonės internetiniame puslapyje. Vis dėlto, tikrąjį įspūdį susidarysite tik po kelių apsilankymų, pamatę specialisto darbo stilių, bendravimą ir pan.

 

Žinios ir įgūdžiai

Kadangi dažniausiai ieškoma tvarkytojos su patirtimi, iš jos natūraliai tikimasi ir visų profesijai reikiamų įgūdžių. Tačiau skirtingose įmonėse skiriasi ir darbuotojų atrankos taisyklės. Nevark.lt atsižvelgia, kad potencialūs darbuotojai ne tik turėtų reikiamos patirties, mokėtų greitai bei kokybiškai atlikti darbą, bet ir kad tvarkytojos turėtų žinių apie buitinės chemijos naudojimą skirtingiems paviršiams. O trūkstamos žinios įgyjamos specialių mokymų metu.

 

Buities paslaugų platformoje Nevark.lt galite išsirinkti namų tvarkytoją, jums patogų darbuotojo atvykimo laiką bei pageidaujamas papildomas paslaugas. Beliks tik suplanuoti, kam skirsite atsiradusį laisvą laiką!

 

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×