Kaip tinkamai pasirinkti namų tvarkytoją? | nevark.lt
blog

Kaip tinkamai pasirinkti namų tvarkytoją?

Specialistus, kurie atvyksta į mūsų namus, renkamės atsakingai. Nesvarbu, tai santechnikas, statybininkas ar namų tvarkytojas. Kaip sužinoti, ar namų tvarkytoją pasirinkote tinkamai? 

 

Pirmiausia, vertėtų nepamiršti, kad namų tvarkytoja neateina jūsų smerkti už netvarką ar tikrinti jūsų namų švaros lygio. Tvarkytoja ateina dirbti savo darbą, tai yra jos profesija, todėl nesijaudinkite dėl to, kaip atrodo jūsų namai, juk tam ir kviečiate profesionalą. „Iš pradžių stresavau, ką apie betvarkę namuose pagalvos tvarkytoja, bet susipažinusi su darbuotoja nusiraminau – tai profesionalas, kuris ateina dirbti, o ne smerkti jūsų“, – pasakoja Nevark.lt klientė Dalia.

 

Be to, kiekvienas iš mūsų namų švarą suprantame šiek tiek skirtingai. Vieniems svarbiausia, kad neliktų nė dulkelės ant baldų, kitiems – kad dekoracijos po valymo būtų sudėtos į tiksliai tas pačias vietas, dar kitiems – idealiai švarūs ir blizgantys metaliniai paviršiai.Tvarkytojai reikia susipažinti ne tik su jūsų namų aplinka, bet ir tinkamai pasiruošti darbui, todėl parodykite, kur yra sudėti valymo įrankiai, priemonės. Namų savininkai skirtingi: vieni  smulkiai papasakoja ką ir kaip valyti, o kitiems tam pristinga laiko, tad tvarkytojoms reikia prisitaikyti prie abiejų variantų.

 

Svarbu pasirinkti tvarkytoją, kuri geriausiai atitinka jūsų lūkesčius. „Tikrai neprašausite, jei tą pačią tvarkytoją kviesite bent keletą kartų: taip turėsite užtektinai laiko įvertinti, ar jums tinka jos darbo stilius, bendravimas, o ir tvarkytoja susipažins su jūsų namų erdve, tad bus lengviau įvertinti jos darbą“, – pasakoja jau ne pirmus metus Nevark.lt paslaugomis besinaudojanti Eglė. 

 

Pirmasis tvarkymas gali sukelti streso ir jums, ir tvarkytojai, tad nepamirškite, kad po jo verta papasakoti tvarkytojai, kurioms namų vietoms reikėtų skirti didesnį dėmesį. Atliktą darbą tikrinkite ne tada, kai tvarkytoja jau išėjusi, o kartu su ja: papasakokite, kas jums tiko, o kur reikėtų pasistengti. Antrą kartą atėjusi tvarkytoja, atkreips dėmesį į jūsų pastabas, tad rezultatas bus geresnis.

 

„Nevark.lt internetinėje svetainė pateikti darbuotojų aprašymai su jų patirtimi valymo srityje, o taip pat ir kitų klientų atsiliepimai, tad užsakinėdamas paslaugas jautiesi užtikrintai“, – dalijasi namų tvarkymo paslaugas išbandžiusi Kristina. Tiesa, kiekvienas klientas turi skirtingus poreikius, todėl jei  tvarkytojos paslaugos tiko vienam klientui, tai dar nereiškia, kad jos tiks jums, ir atvirkščiai. Todėl geriausias būdas – išbandyti. 

 

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×