Pažintis su namų tvarkytojais | nevark.lt

Pažintis su namų tvarkytojais

Per pastaruosius 20 metų švaros paslaugų poreikis gerokai išaugo: remiantis Europos valymo įrangos ir paslaugų teikimo industrijos (EFCI) duomenimis, Lietuvos valymo įmonėse darbuotojų nuo 1995 iki 2016 metų padaugėjo beveik 15 kartų. Išaugęs specialistų poreikis rodo, kad negalime apsieiti be tvarkymo paslaugų, tad pats laikas susipažinti su šias paslaugas teikiančiais darbuotojais.

 

Apsilankę Nevark.lt nesunkiai rasite skiltį Tvarkytojai, kurioje Jūsų laukia pažintis su visais paslaugų užsakymo centre užsiregistravusiais namų tvarkytojais. Kiekvienas darbuotojas turi savo profilį, kuriame rasite visą informaciją apie jo patirtį, motyvaciją darbui ir net pomėgius. Taip pat čia yra kalendorius, kur matysite, kurioms dienomis darbuotojas galėtų pas Jus atvykti. Svarbu paminėti, jog kiekvienas Nevark.lt paslaugų užsakymo centre užsiregistravęs namų tvarkytojas turi savo atsiliepimų skiltį, kur galėsite sužinoti, kokį įspūdį jis paliko kitiems klientams. Jūsų atsiliepimai po namų tvarkytojo apsilankymo Jūsų namuose taip pat labai laukiami. Su jūsų grįžtamojo ryšio pagalba galime gerinti darbų kokybę ir suteikti klientams geriausias paslaugas. 

 

Namų tvarkytojo darbas dažnai yra papildoma Nevark.lt darbuotojų veikla, kurią jie derina su kitu darbu, studijomis ar vaiko auginimu. Verta paminėti, kad nepaisant to, jog daugeliui darbuotojų tai nėra pagrindinė veikla, visi Nevark.lt namų tvarkytojai yra baigę specialius tvarkymo kursus, kuriuose įgytos teorinės ir praktinės higienos užtikrinimo žinios garantuoja kokybišką darbą: valymo paslaugas teikiantys darbuotojai ne tik išmano skirtingų paviršių valymo, cheminių produktų sudėties bet ir darbų organizavimo, taktisko bendravimo su klientu subtilybes. 

 

Norėdami sužinoti visą Jus dominančią namų tvarkymo paslaugų informaciją bei suderinti tiek darbuotojui, tiek užsakovui tinkamą laiką, galite tai padaryti Nevark.lt sistemoje – toks komunikacijos būdas užtikrina greitą ir patogų darbų organizavimą. Tad kviečiame susipažinti su namų tvarkytoja virtualioje erdvėje!