PASLAUGOS

Kokie tvarkymo darbai atliekami? Žemiau rasite tvarkymo darbų sąrašą ir kitą naudingą informaciją – užsisakius standartinę periodinę tvarkymo paslaugą.

Namai.png

BUTO / KOTEDŽO / NAMO TVARKYMAS


Virtuvės sutvarkymas
. Valomi spintelių horizontalūs bei vertikalūs paviršiai, orkaitės stiklas, plautuvė, stalas ir kėdės, kabantys šviestuvai, buitinė technika, grindjuostės. Išplaunamos grindys, išvaloma šiukšlių dėžė, išnešamos šiukšlės. Į kainą neįeina: spintelių vidaus valymas, šaldytuvo vidaus valymas, orkaitės vidaus valymas. Šias paslaugas turite užsakyti papildomai.

 

Vonios ir WC patalpų sutvarkymas. Išvaloma praustuvė, vonia, dušo kabina, unitazas, pisuaras. Išblizginami vandens maišytuvai, išplaunamos grindys, išvaloma šiukšlių dėžė, išnešamos šiukšlės. Sienų plytelės valomos lokaliai, tose vietose, kur apsitaško nuo tekančio vandens. Jeigu norite, kad sienų plytelės būtų išvalytos pilnai visame vonios kambaryje, šią paslaugą turite užsakyti papildomai.

 

Svetainės, miegamųjų ir kitų kambarių valymas. Kruopščiai nuvalomos dulkės, tvarkingai sudėliojami daiktai į jūsų nurodytas vietas, nuvalomi baldų paviršiai ir palangės. Išplaunamos grindys bei nuvalomos grindjuostės. Jei yra laiptai, valomos laiptų pakopos bei turėklai. Lovos paklojamos, patalynė sudedama į tam skirtą vietą. Lovos patalynė nekeičiama, šią paslaugą turite užsakyti papildomai.

Svarbu žinoti:

Reikia turėti darbo įrankius – dulkių siurblį, grindų plovimo šepetį, šluosčių ir kempinėlių. Užsakymo metu galite pasirinkti, ar norite, kad tvarkytojas kartu atsivežtų profesionalias valymo priemones, ar pageidaujate, kad būtų naudojamos Jūsų turimos. Rekomenduojame įsigyti mūsų platformoje parduodamas aukštos kokybės vokiškas KIEHL firmos priemones, nes tvarkytojai juos pažįsta geriausiai, be to jų užteks ilgiau. Jeigu užsakysite priemones ar įrankius mūsų svetainėje, kurjeris su Jumis susisieks el. paštu arba telefonu ir pristatys užsakytas prekes sutartu laiku tiesiai į Jūsų namus.  Norintys papildomų paslaugų, pvz.: patalynės keitimo, skalbimo, lyginimo, orkaitės valymo ar židinio išvalymo, jas taip pat turi pasirinkti užsakymo metu.

biuras.png

BIURO TVARKYMAS

Kruopščiai nuvalomos dulkės nuo baldų, palangių, org. technikos. Valomi pirštų antspaudai nuo stiklinių ir metalinių paviršių, išnešamos šiukšlės, pakeičiami vienkartiniai maišeliai šiukšlių dėžėse. Valomos WC patalpos. Kabinetuose ir koridoriuose išplaunamos grindys arba išsiurbliuojami kilimai. Valomos laiptinės – laiptų pakopos ir turėklai, sutvarkoma virtuvėlė, jei tokia yra.

Svarbu žinoti:

Dokumentai esantys ant stalų yra neliečiami ir netvarkomi. Reikia turėti darbo įrankius – dulkių siurblį, grindų plovimo šepetį, šluosčių ir kempinėlių. Užsakymo metu galite pasirinkti, ar norite, kad tvarkytojas kartu atvežtų profesionalias valymo priemones, ar pageidaujate, kad būtų naudojamos Jūsų turimos. Rekomenduojame įsigyti mūsų platformoje parduodamas aukšos kokybės vokiškas KIEHL firmos priemones, nes tvarkytojai juos pažįsta geriausiai, be to jų užteks ilgiau. Jeigu užsakysite prekes mūsų svetainėje, kurjeris su Jumis susisieks el. paštu arba telefonu ir suderins pristatymo laiką bei vietą. Užsakę paslaugą pasitikite valytoją patys, parodykite biuro patalpas ir kur sudėti darbo įrankiai.