Vietos, kurias pamirštame sutvarkyti | nevark.lt
blog

Vietos, kurias pamirštame sutvarkyti

Kiekvienas iš mūsų turi savo tvarkymosi rutiną, kuri priklauso nuo mūsų įpročių, prioritetų bei netgi namų ploto. Vis dėlto, net ir itin švarą mėgstantys žmonės kartais pamiršta sutvarkyti tam tikrus namų kampelius... Primename apie juos ir linkime smagaus tvarkymosi!

 

Akys nemato, širdies neskauda?

Dulkių valymą vieni vadina meditacija, o kiti 9 pragaro ratais, tačiau nuodėmių čia padarome visi – ar prisimenate, kada paskutinį kartą valėte dulkes nuo šviestuvų, spintelių viršaus ar gartraukio paviršiaus? O gal kada teko pasiimti kokią nors dėžę nuo antresolės ir dėl dulkių sluoksnio neatpažinti, kas tai per dėžė?.. Taip pat įvairūs nešvarumai, ypač gyvenant netoli važiuojamosios dalies, kaupiasi ant užuolaidų karnizų, apie kurių egzistavimą yra pamirštama itin dažnai.

 

Jei vis dar galvojate, kad ten, kur nepasiekia jūsų akis, nešvarumų nėra? Labai klystate! Dulkės kaupiasi ir už televizoriaus ar kitų didesnių prietaisų, taip pat po lova, ant grindjuosčių... Reikėtų nepamiršti reguliariai valyti šių vietų, nes priešingu atveju, nors ir yra nematomos, tačiau dulkės keliauja į jūsų bei jūsų šeimos narių kvėpavimo takus ir gali sukelti įvairius nemalonius pojūčius ar net alergijas.

 

Spintelių viduje – ne tik daiktai

Nors drabužius daugelis iš mūsų tvarko kas sezoną ar dar dažniau, tačiau neretai pamirštama apie spintos bei stalčių vidų – čia kaupiasi įvairūs pūkeliai, plaukai, siūlų atraižos bei dulkės. Visa tai vėliau limpa prie drabužių ir tenka nešiotis tai su savimi. Skamba ne kaip, tiesa? Dėl šios priežasties rekomenduojama tvarkant spintą prasiurbti jos vidų rankinių siurbliuku ar prašluoti šluotele.

 

Virtuvėje situacija truputėlį grėsmingesnė. Jeigu pamirštate kruopščiai išvalyti spintelių vidų nuo trupinių, kruopų ar kavos likučių, galite sulaukti nepageidaujamų svečių – maistinių kandžių ar tarakonų. Taigi, rizikuoti neverta. Virtuvės spintelių vidų taip pat rekomenduojama bent kartą per mėnesį ar kelis išsiurbti ir išvalyti.

 

Jeigu namų tvarkymas ir taip užima daug laiko bei nenorite papildomai dar ir valyti sunkiai pasiekiamų vietų, buities paslaugų platformoje Nevark.lt galite užsisakyti namų tvarkymo paslaugas, kurios apima:

 

virtuvės tvarkymą. Valomi horizontalūs ir vertikalūs spintelių paviršiai, plautuvė, stalai ir kėdės, buitinė technika, grindjuostės. Išplaunamos grindys, išvaloma šiukšlių dėžė bei išnešamos šiukšlės;

 

vonios ir WC patalpų tvarkymą. Valoma praustuvė, vonia, dušo kabina, unitazas, pisuaras. Išblizginami vandens maišytuvai, išplaunamos grindys, išvaloma šiukšlių dėžė, išnešamos šiukšlės. Nuvalomos sienų plytelės;

 

• svetainės, miegamųjų ir kitų kambarių valymą. Kruopščiai pašalinamos dulkės, daiktai tvarkingai sudėliojami į jūsų nurodytas vietas, nuvalomi baldų paviršiai ir palangės. Išplaunamos grindys bei nuvalomos grindjuostės. Jei yra laiptai, valomos jų pakopos ir turėklai. Lovos paklojamos, patalynė sudedama į tam skirtą vietą.

 

Papildomai galite užsisakyti spintelių, šaldytuvo ir orkaitės vidaus valymą, visų vonios patalpų plytelių valymą, patalynės keitimą bei kitas paslaugas, kurias rasite pildydami užklausos formą.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×