Paslaugų užsakinėjimas internetu – (ne)paprasta? | nevark.lt
blog

Paslaugų užsakinėjimas internetu – (ne)paprasta?

Sena naujiena, kad daugelį prekių ir paslaugų galima įsigyti internetu. Net jei ir buvo likusių įmonių, kurios neturi savo internetinės svetainės, karantino metu viskas – nuo kasdienio pirkinių krepšelio iki užsienio kalbos kursų – persikėlė į virtualią erdvę. Tiesa, užsakinėti prekes ar paslaugas internetu dar ne visiems įprasta ir priimtina.

 

Kas taip gąsdina?

Bijome to, ko nežinome. Turbūt čia ir slypi priežastis, kodėl užsakinėjant paslaugas internetu suabejojame, ar tai patikima. Komplikuotų formų pildymas ar banko kortelės prijungimas kelia nepasitikėjimą: o kas jeigu ne taip užpildysiu, kas, jei bus nuskaičiuota daugiau pinigų. Vis dar girdime istorijas apie apgautus klientus ar išviliotus pinigus, tačiau svarbu įvertinti, kad šiame skaitmeniniame amžiuje, kai turime prieigą prie įvairiausių duomenų, galime skirtinguose šaltiniuose patikrinti įmonę, iš kurios planuojame užsisakyti paslaugas.

 

Patikima tai, kas aišku ir paprasta

Paslaugų tiekėjai stengiasi palengvinti užsakymo procesą ir kurti paprastas bei aiškias paslaugų užsakymo platformas, kad klientai negaištų laiko, o užsakymuose neliktų įsivėlusių klaidų. Nevark.lt paslaugų užsakymo centre galima užsisakyti įvairias namų tvarkymo paslaugas, o darbuotojai patys atvyksta pas klientą į namus. Žinoma, įsileisti kitą asmenį į savo namus gali atrodyti nesaugu, juolab, jei niekad nesi jo matęs. Tačiau būtent dėl to Nevark.lt internetiniame puslapyje galite rasti visų darbuotojų aprašymus, nuotraukas, kitų klientų atsiliepimus bei tokiam darbui reikalingas darbuotojų pažymas. Pateikiant tikslią ir aiškią informaciją tinkamai informuojami ir darbuotojai, ir klientai, o kilus nesklandumams visuomet galima susisiekti su įmone ir juos išspręsti.

 

Skaitmenizuotos paslaugų sistemos – būtinybė

Pakalbėjome apie baimes, bet nepamirškime ir paslaugų užsakymo internete privalumų. Toks būdas greitas ir patogus, o norint užsakyti paslaugą nereikia išeiti iš namų. Štai Nevark.lt būsite informuojami apie užsakymo statusą, o užsiprenumeravę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie visas naujienas bei akcijas. Kilus klausimams galite rašyti į Nevark.lt esančią žinučių skiltį ar skambinti tiesioginiais kontaktais, kuriuos taip pat rasite puslapyje. Taigi, nors pirmąkart užsakinėjant paslaugą internetu gali kilti abejonių, kartą pabandžius netrukus nebeįsivaizduosite, kad gali būti kitaip.

 

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×