Turėti namų tvarkytoją – gėda? Griauname šį mitą! | nevark.lt
blog

Turėti namų tvarkytoją – gėda? Griauname šį mitą!

Ne paslaptis, kad gyvename pasaulyje, kur nuolatinis skubėjimas yra tapęs mūsų kasdienybės dalimi. Tačiau atsiranda vis daugiau priemonių, kaip sutaupyti laiko – maistą neretai užsisakome į namus, prieš pirkdami drabužius galime matuotis juos tiesiai savo namuose, o namų tvarką kartais deleguojame profesionalams. Tiesa, pastarasis pasirinkimas mūsų šalyje vis dar vertinamas nevienareikšmiškai, esą tvarkytojus samdo tik turtuoliai arba tinginiai. Griauname šį mitą ir dalijamės, kodėl verta patikėti buities darbus profesionalams.

 

Laiko planavimas

Deja, buitis užima tikrai nemažai mūsų brangaus laiko, kurį galėtume skirti savo tikslams, hobiams ar artimiems žmonėms. Paskaičiuokite, kiek stalo žaidimų vakarų iškeitėte į drabužių lyginimo maratoną?.. Kiek kartų sakėte draugams „kitą kartą“, nes gėdijotės netvarkos savo namuose?.. Deja, laiko nesugrąžinsi, todėl naujaisiais metais kviečiame išsikelti sau tikslą – paskirstyti savo prioritetus taip, kad daugiau akimirkų praleistumėte su šeima, draugais, mokytumėtės, tobulėtumėte bei atrastumėte. Buities darbai – tai, ką drąsiai galite patikėti specialistams.

 

Profesionalų pagalba

Tikrai ne kiekvienas žino 101 būdą, kaip išvalyti kavos dėmę nuo kilimo ir tai yra normalu. Be to, pasitarus su kaimyne ar prisiskaičius valymo patarimų internete, galima ir sugadinti kilimų dangą, drabužių audinį ar kitą namuose esantį paviršių. Kam rizikuoti, jeigu galima palikti tai profesionalams? Apmokyti specialistai išmano, kaip tinkamai elgtis su buitinės chemijos priemonėmis, žino įvairiausių švaros srities gudrybių, be to, tvarkosi kur kas greičiau ir efektyviau nei tai įprastai darome mes. Juk tikriausiai visi žino tą jausmą, kai imiesi generalinės tvarkos, o po valandos pagauni save vartant vaikystės albumą...

 

(Ne) kiekvienas gali sau leisti?

Kadaise sau leisti namų tvarkytoją galėjo tik pasiturintys asmenys, tačiau net ir jie tuo nepiktnaudžiaudavo – kviesdavosi pagalbą prieš šventes ar po jų, taip pat išvykus atostogauti. Šiandien namų tvarkymo kaina prieinama kone kiekvienam ir kartais brangiau yra sumokama už vakarienę restorane. Tad kodėl gi nepasinaudojus proga pasimėgauti švara ir tvarka be jokio vargo?

 

Buities paslaugų platformoje Nevark.lt galite užsisakyti norimus atlikti darbus nuo vienkartinio namų tvarkymo iki elektriko bei santechniko paslaugų. Be to, galite dovanoti švarą kitiems – tereikia įsigyti Nevark.lt dovanų kuponą ir padėti jį  brangiam žmogui po eglute!

 

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×