Po eglute šiemet mažiau daiktų: dovanokite rūpestį | nevark.lt
blog

Po eglute šiemet mažiau daiktų: dovanokite rūpestį

Iki didžiųjų metų švenčių liko visai nedaug laiko, tad streso lygis daugelio gyvenime nenustoja augti. Juk reikia užbaigti pradėtus darbus, pasirūpinti švenčių dekoracijomis, valgiaraščiu bei nupirkti dovanas draugams bei artimiesiems. Visai nebūtina stovėti parduotuvių eilėse ir pirkti daiktus, kurie galimai net nebus panaudoti. Padovanokite artimiesiems rūpestį!

 

Palengvinkite buitį

Nėra nieko geriau nei per šventes prie bendro stalo matyti artimųjų šypsenas. O ar kada pagalvojote, kiek po tomis šypsenomis slepiasi streso, nuovargio ir buities rūpesčių? Būtent todėl šiemet siūlome rinktis tvarią ir prasmingą dovaną – gerus darbus. Galbūt jūsų tėveliams, seneliams ar kaimynams reikia pagalbos skaldant malkas, sutvarkant sandėliuką ar apsiperkant? Būkite kūrybiški ir savo pagalbą pateikite rankų darbo dovanų kupono formatu – nustebsite pamatę artimųjų reakciją gavę, pavyzdžiui, namų valymo abonementą nuo savo anūkų.

 

Taupykite laiką ir rinkitės profesionalų paslaugas

Ne paslaptis, kad laikas yra nepaprastai brangus resursas. Bene didžiausią jo dalį atima darbas, o taip pat nemažą – buitis. Deja, tačiau kartais patys nespėjame atlikti besikaupiančių buities darbų, o ką jau kalbėti apie pagalbą kitam. Vis dėlto, padėti galite – jeigu matote, kad jūsų mama, tėtis, sesuo ar draugas vargsta su buities darbais, tačiau patys negalite skirti laiko jiems pagelbėti, padovanokite Nevark.lt dovanų kuponą*!

 

Tai – tvari, rūpesčio kupina dovana, kuri leis palengvinti buitį artimiesiems, o gal netgi sau pačiam?.. Juk užuot pusdienį skyrus namų tvarkymui, kur kas smagiau jį praleisti su šeima ar draugais!**

 

*Dovanų kuponą galima išnaudoti per kelis kartus.

**Kuponas negalioja drabužių ir patalynės valymo ir drabužių ir avalynės taisymo paslaugoms.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×