Nemokate ar neturite laiko namų ūkio darbams? Palikite specialistui | nevark.lt

Nemokate ar neturite laiko namų ūkio darbams? Palikite specialistui

Vienas smulkus darbelis, kitas ir staiga tokių jau visas sąrašas susikaupia... Turbūt pažįstama daugeliui. Namų ūkio darbai dažnai paliekami paskutinei minutei, o kai kurie iš jų atima ir nemažai laiko ar nervų. Laimei, šiandien egzistuoja galimybė nebevargti patiems ir kreiptis į profesionalus. Namų meistro paslaugos – tai, ko ieškote.

 

Profesionalūs įgūdžiai ir platus paslaugų spektras

 

Vienas iš pagrindinių privalumų, užsisakius meistrą į namus, yra jo įgūdžiai. Profesionalūs meistrai ne veltui dažnai vadinami auksarankiais – jie moka ne tik pakabinti paveikslą ar lentyną, bet ir montuoti buitinę techniką, baldus, užuolaidų karnizus bei dar daugiau. Jų žinios ir patirtis užtikrina, kad darbai bus atlikti efektyviai ir kokybiškai.

 

Nevark.lt namų meistrai teikia šias paslaugas:

·  spintelių, spintų, lovų, komodų, kėdžių, stalų, lentynų bei kitų įvairių baldų montavimas / demontavimas;

·  TV, paveikslų, laikrodžių, veidrodžių pakabinimas, nukabinimas;

·  spynų atrakinimas, sutaisymas, įmontavimas;

·  karnizų montavimas / demontavimas;

·  šviestuvų pakabinimas / nukabinimas;

·  lempučių pakeitimas;

·  durų, langų montavimas ir jų reguliavimas.

 

Taupykite laiką ir ne tik

 

Užuot savo laisvą laiką leidę bandydami atlikti sudėtingus buities darbus, kurių galbūt nemokate, galite jį skirti savo šeimai ar pomėgiams. Juk vėliau bus kur kas maloniau prisiminti, kaip keliavote, žaidėte stalo žaidimus ar juokėtės.

 

Be to, užsisakius meistro į namus paslaugas, jums nereikės rūpintis įrankiais ar skirti papildomų lėšų pakartotiniam daiktų taisymui, jeigu joms to atlikti nepavyko. Kai kurių daiktų remontas neturint reikiamų įgūdžių ir žinių, ateityje gali kainuoti kur kas brangiau nei profesionalo paslaugos.

 

Namų meistras atvyks nurodytu laiku, atliks savo darbą ir viskas – jokių atidėliojimų ar kitų nesklandumų.

 

Nerizikuokite savo saugumu

 

Montavote spintelės duris ir susitrenkėte ranką? Bandėte sutaisyti spyną bei prisispaudėte pirštą? Kam nebuvę... Tačiau tikriausiai daugelis nenorėtų kartoti tokių nutikimų.

 

Pasitikėdami specialistais, galėsite būti tikri, kad darbai bus atlikti ne tik kokybiškai, bet ir saugiai. Patyrę namų meistrai gerai išmano, kaip reikia elgtis su tam remonto įrankiais ir medžiagomis. Taigi, išvengiama potencialių pavojų ir nelaimingų atsitikimų.

 

Užsisakykite Nevark.lt meistro į namus paslaugą jau dabar ir jūsų namuose neliks nebaigtų darbų, nesurinktų spintelių ar nepakabintų šviestuvų!