Nelaukite švenčių – pasirūpinkite namų švara dabar! | nevark.lt
blog

Nelaukite švenčių – pasirūpinkite namų švara dabar!

Ne veltui prieššventinis laikotarpis dažnai pavadinamas Kalėdų karštine. Suplanuoti šventę, nupirkti bei supakuoti dovanas, papuošti namus, pasirūpinti gardžiais valgiais ir dar daug daug visko kasmet laukia visų mūsų. Į šį darbų sąrašą privaloma įterpti ir generalinį namų tvarkymą, juk nepasitiksite svečių dulkių apsuptyje?

 

Planuokite iš anksto

Tam, kad palengvintumėte savo buities rūpesčius gruodį, pasirūpinkite namų švara iš anksto. Atlikus generalinį valymą, prieš šventes beliks tik minimaliai susitvarkyti. Rekomenduojame pirmiausia pasirūpinti tais darbais, kuriems atlikti reikia daugiau laiko. 

 

Vienas tokių – užuolaidų valymas. Daugiausiai nešvarumų, ekspertų teigimu, susikaupia storesnių audinių ar iš kelių medžiagos sluoksnių sudarytose užuolaidose. Tad nenorint, kad prie kalėdinio stalo susirinkę svečiai kvėpuotų susikaupusiomis dulkėmis, išvalyti užuolaidų nepakaks – reikia jas nuimti, išskalbti ir išlyginti. Nepamirškite ir apie kitų namuose esančių tekstilės gaminių švarą: išskalbkite patalynę, staltieses. Puiku, jeigu pavyktų pasirūpinti ir minkštaisiais baldais – į juos svečiai tikrai atkreipia dėmesį, tad derėtų pašalinti įsisenėjusias kavos, maisto ar kitas dėmes.

 

Atsikratykite nereikalingų daiktų. Nedėvimus drabužius atiduokite tiems, kam jų reikia labiau arba išrūšiuokite ir išmeskite į tekstilės konteinerį. Su nenaudojamais daiktais reikėtų elgtis taip pat – atiduoti arba išmesti į jiems skirtus konteinerius. Rūšiuodami atliekame paslaugą sau ir gamtai, nes iš pakuočių gaminamos žaliavos naujoms pakuotėms bei taupoma energija.  

 

Kalėdinį laikotarpį itin palengvins iš anksto išvalyti buitiniai prietaisai, tokie kaip šaldytuvas ar orkaitė. Atlikus kruopštų šių įrenginių valymą prieš pat šventes beliks tik lengvai nuvalyti paviršius bei užpildyti šaldytuvą gardžiais Kūčių bei Kalėdų patiekalais.

 

Kreipkitės į profesionalus

Norint iš pagrindų sutvarkyti namų erdves, kartais pritrūksta ne tik žmogiškųjų išteklių, bet ir žinių. Todėl verta apsvarstyti variantą išsikviesti profesionalius namų tvarkytojus, kurie ne tik padės susidoroti su dideliu tvarkymosi plotu, bet ir pasirūpins, kad blizgėtų visi namų paviršiai.

 

Nevark.lt galite iš anksto užsirezervuoti datą ir laiką prieššventiniam namų tvarkymui bei pasirinkti papildomas paslaugas, tokias kaip orkaitės vidaus valymas ar patalynės pakeitimas. O esant poreikiui kiekvieną namų kampelį išvalyti nuo A iki Z, rinkitės generalinio valymo paslaugą. Kvalifikuoti švaros specialistai pasirūpins patikimomis buitinės chemijos priemonėmis ir įrankiais bei pasirūpins, kad šventes pasitiktumėte be streso. 

 

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×