Namų tvarkymas ir laiko taupymas – kaip tai susiję? | nevark.lt
blog

Namų tvarkymas ir laiko taupymas – kaip tai susiję?

Namų tvarkymas – neatsiejama rutinos dalis, kurią privalome atlikti norint gyventi švarioje ir tvarkingoje aplinkoje. Nuo to, ar mūsų namuose švaru, priklauso ne tik patalpų estetinis vaizdas ar noras pasikviesti svečių, bet ir mūsų nuotaika bei sveikata. Deja, įvairūs valymai užima daug laiko, ypač kai norisi sutvarkyti viską nepriekaištingai. Šiandien norime su jumis pasidalinti įdomiąja statistika ir paskatinti taupyti savo brangų laiką!

 

Kai keli smulkūs darbeliai susideda...

Pasak internetinės platformos „Statista“, kurioje pateikiami rinkos ir vartotojų duomenys, statistika, ataskaitos bei kitokios įžvalgos, Europoje vidutiniškai namų valymui skiriamas laikas per savaitę yra 3 valandos ir 20 minučių. Pasvarstykime, treniruotė sporto klube, dainavimo, keramikos ar bet koks kitas laisvalaikio užsiėmimas trunka maždaug 1 valandą. Tai reiškia, jog per savaitę iš savęs atimate maždaug 3 – ar galite tuo patikėti?!

 

Rinkos tyrimų bendrovei „Mintel“ atlikus Europos namų ūkių apklausą, rezultatai parodė, kad dažniausiai valomos patalpos yra vonios kambarys (88 %), virtuvė (84 %) ir svetainė (73 %). O kurgi mūsų šventovė – miegamasis? Kadangi patalynėje kaupiasi prakaitas, plaukai, dulkės bei kiti nešvarumai, ją reikia keisti maždaug kartą per 1–2 savaites. Apklausos rezultatai rodo, kad šio įpročio laikosi toli gražu ne kiekvienas... Patalynės keitimas, skalbimas, užuolaidų ir kilimų valymas – darbai, kurie tikrai galėtų būti tituluoti pačiais nemėgstamiausiais, tačiau kam vargti patiems, jeigu juos galite patikėti specialistams?

 

Nevark.lt švaros ekspertai atlieka ne tik namų tvarkymo, bet ir užuolaidų valymo, kilimų plovimo, drabužių ir patalynės valymo paslaugas. Kol darbai atliekami – jūs savo laiką galite skirti mėgstamai veiklai. Skamba puikiai, tiesa?

 

Reikiamos žinios leidžia atlikti darbus efektyviau

Ar kada pagalvojote, kiek savo namų spintelėse turite valymo priemonių? O kiek iš jų naudojate? Remiantis statistika, Europoje dažniausiai naudojamas valymo produktas yra universalus valiklis. Pavyzdžiui, Prancūzijoje bei Graikijoje jį naudoja net 54 % namų ūkių, Ispanijoje – 47 % namų ūkių. Deja, universalūs valikliai – dažnai tėra reklaminis triukas, neatnešantis realių rezultatų. Tokios priemonės gali tikti smulkiems nešvarumams ar neįsisenėjusioms dėmėms šalinti, tačiau rimtesniam valymui reikėtų naudoti ir rimtesnes priemones pagal paskirtį: kalkių valiklius, riebalų valiklius ir pan.

 

Be to, valant dėmes savarankiškai, rizikuojama sugadinti paviršių ar audinį, todėl žinojimas, kaip tinkamai naudoti buitinės chemijos priemones – labai svarbus atliekant valymo darbus.

 

Nevark.lt specialistai žino, kurias priemones galima derinti tarpusavyje, kokie valikliai tinka skirtingoms medžiagoms ar paviršiams. Darbuotojai apmokyti tvarkytis operatyviai bei kruopščiai, o rezultatai būna nepriekaištingi. Nieko nelaukite – užsisakykite Nevark.lt paslaugas ir taupykite savo brangų laiką!

 

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×