Nesirūpinkite po švenčių likusia netvarka – namų švara leiskite pasirūpinti Nevark | nevark.lt
blog

Nesirūpinkite po švenčių likusia netvarka – namų švara leiskite pasirūpinti Nevark

Šventinis laikotarpis ne visada palieka vien brangius prisiminimus – neretai po linksmų pasibuvimų namuose lieka ir nemalonių pėdsakų, ypač ant kilimų ir minkštųjų baldų. Gali atsirasti dėmių, kurias ne tik sunku išvalyti savarankiškai, tačiau bandant tai atlikti neturint reikiamų žinių galima lengvai pažeisti valomus paviršius. Ką daryti, kad galėtumėte be vargo džiaugtis švariais namais?

 

Profesionalus kilimų valymas

Nepaisant jūsų pastangų švenčių metu išlaikyti kilimus švarius, purvas nuo batų, netyčia nukritę užkandžiai ar išsilieję gėrimai gali palikti sunkiai įveikiamų dėmių ir nešvarumų. Užuot ieškojus abejotinų sprendimų, galinčių padėtį pabloginti, verčiau rinkitės specialistų atliekamas valymo paslaugas. Profesionaliai atliekamas kilimų valymas neapsiriboja tik paviršiumi – išvalomi ir gilesni sluoksniai, kad būtų pašalinti susikaupę nešvarumai, dėmės ir alergenai, kurie ne tik kenkia estetiniam namų vaizdui, bet ilgainiui gali sukelti ir sveikatos problemų. Naudodami pažangią įrangą ir tinkamas valymo priemones, Nevark specialistai užtikrina kruopštų ir veiksmingą valymą nepažeidžiant kilimo pluošto. Tinkamai atliktas kilimų valymas ne tik pagerina jų išvaizdą, bet ir prailgina tarnavimo laiką bei prisideda prie sveikesnės aplinkos jūsų šeimai.

 

Minkštųjų baldų valymas

Pošventinių nešvarumų našta neretai tenka ir minkštiems baldams, kurie yra vienas pagrindinių namų akcentų. Nesvarbu, ar tai gardus padažas, nudribęs ant sofos, ar netyčia ant jūsų mėgstamo fotelio išlietas raudonasis vynas, nepageidaujamos dėmės dažnai yra neišvengiama šventinių susibūrimų pasekmė. Kam vargti bandant išvalyti jas patiems, kai į pagalbą galite pasitelkti valymo specialistus? 

Specialistų atliekamos minkštų baldų valymo paslaugos užtikrina profesionalų požiūrį į dėmes ir valomus paviršius. Norint tinkamai išvalyti baldus, reikia suprasti unikalias audinių ir medžiagų savybes ir žinoti, kaip proceso metu jų nesugadinti. Valymo specialistai,  naudodami saugias, baldams pritaikytas priemones ir metodus, atsargiai pašalina nepageidaujamas dėmes, nepažeidžiant jūsų mylimų baldų. 

 

Generalinis valymas

Purvas ir dėmės gali atsirasti ne tik ant kilimų ir baldų. Grindų plovimas, netvarka virtuvėje po šventinių patiekalų gaminimo, apdulkėję paviršiai vonioje ir kitose namų vietose taip pat reikalauja jūsų laiko ir dėmesio. Viską kruopščiai sutvarkyti – nelengva užduotis. Pasinaudoję mūsų valymo specialistų atliekama generalinio valymo paslauga, galėsite be vargo džiaugtis švariais ir tvarkingais namais, o taip pat sutaupysite laiko, kurį galėsite skirti poilsiui ir mėgstamoms veikloms. 

 

Atsisveikinkite su purvu ir dėmėmis naudodamiesi specializuotomis kilimų ir minkštų baldų valymo paslaugomis. Nevarkite patys – namų švara leiskite pasirūpinti Nevark specialistams.

 

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×