Namų ruoša ar laikas sau? Paskirstykite prioritetus tinkamai | nevark.lt
blog

Namų ruoša ar laikas sau? Paskirstykite prioritetus tinkamai

Gyvenime dažnai žongliruojame keliais ar net keliolika vaidmenų – norime būti nepriekaištingais darbuotojais, tobulais tėvais, tobulais partneriais ir pan. O kur dar asmeninis tobulėjimas ar buities rūpesčiai, su kuriais tenka susidurti kasdien. Deja, viskam laiko dažniausiai neužtenka ir kenčia viena arba kita gyvenimo sritis. Skirkite laiko tam, kas yra svarbiausia – žmonėms, nuoširdiems pokalbiams bei šypsenoms. Dalinamės keliomis idėjomis, kaip užuot besisukant rutinoje, pramogauti ir mėgautis laisvalaikiu.

 

Namų kino seansas.  Užuot vakarą skyrę namų tvarkymui, paverskite savo svetainę ar kiemą jaukiu kino teatru. Pasikvieskite draugų, išsinuomokite projektorių, pasirūpinkite antklodėmis, spragėsiais ir mėgaukitės norimu filmu ar keliais.

 

SPA diena. Vonios kambarys jus asocijuojasi su nesibaigiančiu kriauklės, maišytuvo ir klozeto šveitimu? Laikas tai pakeisti! Nors trumpam pamirškite apie tobulos švaros paieškas bei pasimėgaukite atpalaiduojančia SPA diena namuose. Pagulėkite šiltoje vonioje su kvapiosiomis žvakėmis, pasilepinkite veido kaukėmis ar kūno įvyniojimais, o vakarą užbaikite puodeliu žolelių arbatos.

 

Piknikas parke. Po pietų ar vakarienės kriauklėje susikaupusi krūva indų žudo jūsų nervines ląsteles? Galbūt verta pakeisti pietų ar vakarienės aplinką? Visai nebūtina eiti į prabangų restoraną – surenkite iškylą gamtoje! Taip ne tik sunaudosite mažiau indų, bet ir pakeisite aplinką, kokybiškai praleisite laiką su šeima, pasimėgausite grynu oru. O jeigu dar pasiimsite stalo žaidimų – smagi popietė garantuota!

 

Knygų mainų vakaras. Namuose turite asmeninę biblioteką? Skaityti tikriausiai kur kas maloniau nei valyti dulkes knygų lentynose... Gal užuot eilinę popietę skyrę laiko šiam varginančiam darbui, suorganizuokite namuose knygų klubo susitikimą.  Aptarkite su bendraminčiais patikusias knygas, apsimainykite tomis, kurių galbūt jau nebeskaitysite. Kaip jums toks planas?

 

Kelionė ar žygis gamtoje. Geru oru leisti laiką tvarkant namus – nuodėmė. Pasidomėkite savaitgalio kelionėmis, pėsčiųjų takais arba susikraukite daiktus bei praleiskite savaitgalį iškylaudami bei nakvodami palapinėje. Pailsinkite protą ir į darbus sugrįžkite su naujomis idėjomis. Be to, fizinis aktyvumas dar niekam nepakenkė!

 

Atminkite, kad laikas su brangiais žmonėmis ar pačiu savimi – prabanga, kurią būtina sau kartais leisti. Dėl namų ruošos darbų galite nesirūpinti, jais gali pasirūpinti profesionalai. Tereikia vos keliais paspaudimais užsisakyti norimas buities paslaugas Nevark.lt ir atlaisvinti vietą kalendoriuje mėgstamoms veikloms!

 

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×