Kodėl verta drabužių valymą patikėti profesionalams? | nevark.lt
blog

Kodėl verta drabužių valymą patikėti profesionalams?

Perkant naujus drabužius svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip juos reikia prižiūrėti. Nemažai rūbų rekomenduojama patikėti valymo specialistams, kadangi paprastas skalbimas gali sugadinti medžiagas, tinkamai neišvalyti dėmių. Įsigydami rūbą neskubėkite išmesti etiketės – joje nurodyta visa informacija apie medžiagų sudėtį bei priežiūrą, be kurios ir valymo specialistai negalės garantuoti, kad drabužis nebus sugadintas. 

 

Be to, valykloje rūbai bus ne tik tinkamai išvalyti, bet ir išdžiovinti bei išlyginti, todėl nešdami rūbus profesionaliam valymui gausite ne tik kokybišką paslaugą, bet ir sutaupysite laiko. Nevark.lt paslaugų užsakymo centre galite užsisakyti drabužių, kilimų, užuolaidų, patalynės valymo bei lyginimo paslaugas. Puslapyje galima pasirinkti kokius ir kiek drabužių pageidaujate išvalyti, o suvedus visus duomenis, matysite paslaugos kainą.

 

Kilimai, naktinės užuolaidos, baldai – visi jie reikalauja išskirtinės priežiūros ir specialaus valymo. Svarbu ne tik tai, kad kiekvienai medžiagai reikalingi vis kitokie valikliai, bet ir vieta, kurioje būtų galima išvalyti, pavyzdžiui, kilimą. Dėl to tokie specifiniai paviršiai vis dažniau patikimi specialistams. Užsakant tokių paviršių valymo paslaugą Nevark.lt namų tvarkytojai ne tik pasirūpina daiktų išvalymu, bet ir juos pasiima bei pristato atgal.

 

Nors internete apstu patarimų, kaip reikėtų valyti įvairias dėmes, nė vienas jų negarantuoja, kad dėmė tikrai išsivalys, o medžiaga nebus sugadinta. Dėl to rekomenduojama pastebėjus dėmę patikėti rūbo išvalymą specialistams, kurie žinos, kokie valikliai yra tinkami konkrečiai medžiagai bei dėmei.

 

Drabužių valymas padeda išsaugoti rūbo audinį, spalvą, o išvalius senesnius drabužius jie tampa tarsi nauji. Svarbu, kad sauso cheminio valymo reikalaujantys rūbai būtų valomi pakankamai dažnai, tai yra, bent kartą per sezoną. Jeigu pastebite ant rūbo dėmę, verta iš karto pasirūpintu tinkamu jo valymu, kad dėmė neįsisenėtų. Drabužiai reikalauja valymo ar skalbimo ne tik tada, kai pastebime akivaizdžias dėmes. Švara derėtų rūpintis nuolat – aplinkoje esančios dulkės ir prakaitas įsigeria į audinį, todėl net iš pirmo žvilgsnio švarius drabužius reikėtų reguliariai valyti.
 

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×