Kenkėjų naikinimas: kada verta kviesti profesionalus? - Nevark

Kenkėjų naikinimas: kada verta kviesti profesionalus?

Prižiūrėtas sodas ar išpuoselėti namai gali tapti įvairių kenkėjų aukomis. Vasarą žemes kilnojantys kurmiai ar rudeniop į namo rūsį atsikraustę graužikai veda iš kantrybės. O kur dar skruzdės, širšės ir vorai? Kaip atsikratyti nekviestų svečių ir užtikrinti, kad jie bent kurį laiką nesugrįžtų?

 

Kenkėjai apsilanko ir nepriekaištingai švariuose namuose – užtenka mažo plyšelio ir virtuvėje šeimininkauja skruzdės, o terasoje kasdien įsikuria vis nauja vorų kompanija. Vabzdžiai smarkiai suaktyvėja vasarą, kai atšyla orai, tačiau nevertėtų iškart pulti pirkti stiprių cheminių priemonių. Nepamirškite, kad jos kenkia ne tik vabzdžiams, bet ir gamtai bei jums patiems. Be to, svarbu su stipriomis naikinimo priemonėmis elgtis atsargiai, todėl didelius vabzdžių antplūdžius, kurių nepavyksta išnaikinti natūraliais būdais, verta patikėti į specialistų rankas.

 

Ne išimtis ir kiemas ar sodas: čia taip pat įsikuria įvairūs kenkėjai. Kurmiai ieškodami maisto gali visą jūsų sodą „papuošti“ kurmiarausiais. Tiesa, jie daro ir gerą darbą – naikina dirvožemyje esančias lervas ir šliužus. Vienas efektyviausių kurmių naikinimo būdų – spąstai. Tačiau pastaruosius reikia mokėti tinkamai įrengti: kurmiai pasižymi itin gera uosle ir klausa, todėl nepatyręs gaudytojas gali patirti ne vieną nesėkmę iki kol pavyks sugauti laimikį. Nepamirškite, kad sugautą kurmį reikia paleisti į laisvę.

 

Kai kurie kenkėjai lydi mus nuolat: štai uodai dažnai „palaiko kompaniją“ net ir apsidėliojus žvakėmis nuo uodų ar apsipurškus jų atbaidymui skirtomis priemonėmis. Deja, ilgam šių vabzdžių išnaikinti nepavyks, tačiau jei planuojate šventę lauke ir nenorite patiekti savo svečių uodams vakarienei, Nevark.lt galite pasirinkti uodų naikinimo paslaugą. Vabzdžių naikinimo specialistai naudoja priemones, kurios užtikrina, kad uodai nedrums ramybės keletą dienų.

 

Žinoma, kenkėjų sąrašas tuo dar nesibaigia: blakės, blusos, tarakonai ir žiurkės taip pat nėra patys laukiamiausi namų lankytojai. Išplitusius kenkėjus išnaikinti sunku, todėl tik pastebėję jų atsiradimą, kreipkitės į specialistus, kad vėliau netektų patirti didesnių nuostolių. Nevark.lt nuo šiol siūlo įvairių kenkėjų naikinimą – užsisakykite paslaugą ir mes pasirūpinsime profesionaliu kenkėjų šalinimu tiek namo viduje, tiek išorėje!

 

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×