Ieškote darbo? Kviečiame dirbti namų tvarkytojais | nevark.lt

Ieškote darbo? Kviečiame dirbti namų tvarkytojais

Ar netvarkinga aplinka jums kelia irzulį? Vertinate švarą, esate atsakingas bei dėmesingas detalėms? Turime jums pasiūlymą – išbandykite save namų tvarkytojo vaidmenyje ir paverskite pomėgį tvarkytis pagrindiniu ar papildomu uždarbiu. Daugiau apie partnerystę su Nevark.lt – skaitykite žemiau.

 

Valdykite savo darbo grafiką patys

 

Bendradarbiauti su Nevark.lt gali pagal individualią veiklą arba verslo liudijimą dirbantys asmenys. Nesate savarankiškai dirbantis, tačiau norite tapti namų tvarkytoju? Patarsime, kaip įregistruoti veiklą.

 

Tai gali būti jūsų pagrindinis arba papildomas darbas, nes grafiką pasirenkate patys. Tereikia pateikti pageidaujamą darbo grafiką, jis bus įkeltas į buities paslaugų platformą Nevark.lt ir jūsų kalendorių su laisvomis vietomis užsakymams matys klientai, ieškantys namų tvarkymo paslaugų. Taip pat, esant poreikiui, galėsite pridėti papildomų dienų ar pašalinti tas, kuriomis dirbti nepageidaujate (tokiu atveju, jeigu tomis dienomis dar nėra pateiktų užsakymų).

 

Uždarbis – pagal poreikius ir galimybes

 

Dirbant namų tvarkytoju ir savo paslaugas užregistravus platformoje Nevark.lt galite užsidirbti tiek, kiek norisi. Tai priklauso nuo kelių faktorių:

·  Jūsų darbo grafiko – kuo daugiau dienų registruosite Nevark.lt, tuo daugiau galimybių turite sulaukti klientų užklausų.

·  Užsakymo dydžio – kuo didesnį tvarkymo plotą užsisakys klientas, tuo didesnį atlygį gausite.

·  Darbų atlikimo kokybės – jeigu tvarkysitės gerai, klientai neturės priekaištų ir jus teigiamai įvertins, gausite daugiau užsakymų. Ir priešingai – jeigu gausite neigiamų atsiliepimų dėl darbo kokybės ar netinkamo elgesio, užsakymų, tikėtina, bus kur kas mažiau.

Tvarkytojai per mėnesį gali uždirbti nuo 100 Eur (jeigu tai yra papildomas darbas) iki 1500 Eur ir daugiau.

 

Laukiame motyvuotų darbuotojų

 

Bendradarbiauti su Nevark.lt kviečiame visus motyvuotus asmenis, nepriklausomai nuo jų amžiaus, lyties ar patirties. Pas mus save realizuoja ir studentai, ir dirbančios mamytės, ir senjorai. Be to, tvarkytojai nėra įsipareigoję naudoti platformą nustatytą laiką. Atlikus visus užsakymus bei įspėjus iš anksto – naujų galima nebepriimti ir sustabdyti darbuotojo anketą. Lygiai taip pat galima bet kada vėl sugrįžti, tad ši galimybė – puikiai tinka ieškantiems sezoninio darbo.

 

Neturinčius patirties norime nuraminti – darbuotojai yra supažindinami su teorine medžiaga gyvo susitikimo metu, taip pat jiems yra atsiunčiama mokomoji medžiaga el. paštu. Tad kiekvienas tvarkytojas turi pakankamai laiko pasiruošti pirmai darbo dienai. Suteikiame pirmąjį priemonių krepšelį, kurį pabaigus galima tiesiogiai iš mūsų įsigyti chemiją palankiomis kainomis arba naudoti savo..

 

Svarbu paminėti, kad tvarkytojai nebūtinai turi vežtis į užsakovo namus savo chemiją. Klientas, atlikdamas užsakymą, pažymi varnele, ar suteiks tvarkytojui savo priemones, ar reikės jas atsivežti (tokiu atveju taikomas papildomas mokestis). Taip pat klientas, užsisakydamas Nevark.lt tvarkytojų paslaugas, įsipareigoja suteikti dulkių siurblį ir grindų plovimo įrankius.

 

Esame atviri naujoms bendradarbiavimo užklausoms, tad jeigu susidomėjote galimybe tapti namų tvarkytoju, užpildykite registracijos formą ir susisieksime su jumis.