Generalinis valymas: kada jo gali prireikti? | nevark.lt
blog

Generalinis valymas: kada jo gali prireikti?

Švara ir tvarka namuose – ne tik prisideda prie geros gyvenimo kokybės bei sveikatos, bet ir gali pakelti nuotaiką, paskatinti produktyvumą, kūrybiškumą. Deja, tam tikrais atvejais tiesiog apsitvarkyti negana... Kada būtina imtis generalinio valymo ir kada į pagalbą reikėtų kviestis profesionalus? Atsako Nevark.lt specialistai.

 

Kai planuojate įsileisti naujus nuomininkus

Jeigu iš jūsų buto išsikrausto senieji gyventojai ir jau netrukus priimsite naujuosius, būtinai prieš tai atlikite generalinį valymą. Niekada negali būti visiškai užtikrintas, kokie buvo senųjų nuomininkų įpročiai, požiūris į švarą ir tvarką, be to, kartais pasitaiko ir netikėtų siurprizų – dulkių už spintelių, dėmių ant paviršių ir pan. Patiems susitvarkyti užtruks nemažai laiko ir pareikalaus daug pastangų, ypač neturint žinių apie buitinės chemijos naudojimą. Todėl patariama kreiptis į specialistus, kurie greitai ir itin kruopščiai išvalys visus namų kampelius iki pačių smulkiausių detalių.

 

Atsikrausčius į naujus namus

Kartais buto šeimininkai neskiria per daug dėmesio buto tvarkai bei įleidžia naujus gyventojus į neišvalytas patalpas. Kasdien matyti dėmes, likusias po buvusių šeimininkų nėra itin smagu, o jas valyti – tuo labiau. Todėl, atsikrausčius į naują būstą, taip pat rekomenduojama užsisakyti generalinio valymo paslaugą ir pamiršti apie visas dėmes, dulkes ar voratinklius...

 

Norint pasirūpinti šeimos nariais

Profesionalus generalinis valymas itin praverčia tokiose situacijose, kai, pavyzdžiui, turime vyresnių ar dėl ligos slaugomų artimųjų, kuriems jau yra sunku patiems susitvarkyti. Deja, tokiais atvejais paprasto namų tvarkymo tiesiog neužtenka. Pasisamdžius specialistus, kol šie valo patalpas, galite mėgautis laiku su brangiais žmonėmis – išeiti kartu pasivaikščioti ar tiesiog pabendrauti prie puodelio arbatos.

 

Kai namai ilgai būna tušti

Dažnas atvejis, kuomet klientai kreipiasi į Nevark.lt – grįžus iš ilgesnių atostogų ar darbo užsienyje. Išvykus dirbti ir / ar gyventi svetur, namai neretai paliekami tušti ir juose, pavyzdžiui, tik retkarčiais apsilanko kaimynė palaistyti gėlių. Tokiais atvejais kartą per pusmetį atliekamas generalinis valymas – optimalus sprendimas.

 

Prieš šventes ar svarbias progas

Ruošiantis didelei šventei ar giminės susibūrimui, reikalų visuomet būna kone milijonas, tad tvarkymuisi gali pritrūkti jėgų ir laiko. Deja, nenuvalytos dulkės ar dėmelės ant paviršių įprastai nelieka nepastebėtos pedantiškumu pasižyminčio giminaičio ar draugo. Tačiau nebūtina nertis iš kailio valant visus namus patiems – susiplanuokite ir užsisakykite generalinio valymo paslaugą prieš svarbią progą ir skirkite savo laiką gardžių patiekalų gamybai ar stalo žaidimų atrankai.

 

Prisiminkite, kad jūsų laikas ir sveikata – itin brangus turtas. Nevarkite patys, patikėkite buities rūpesčius mums!

 

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×