Žolės pjovimas | nevark.lt

Žolės pjovimas

Išpuoselėtas kiemas ir idealiai tarsi kilimas nupjauta veja – tikriausiai tai kiekvieno privataus būsto šeimininko siekiamybė ir svajonė. Todėl vasaros metas tampa tikru galvos skausmu kaip laiku ir tinkamai nupjauti žolę, kad ši neužgožtų sodybos grožio ir netaptų pavojingų gyvių veisykla.

Deja, bet ne visada šiam darbui atsiranda laisvo laiko, o ir po sunkių užduočių kupinos dienos ar savaitės kartais pritrūksta jėgų ir tiesiog norisi ramiai pailsėti. O galbūt jūs turite sodo sklypą, bet patys gyvenate mieste ir ne visada spėjate laiku atvykti prižiūrėti vejos? Tad vengdami piktų kaimynų pastabų bei skundų, ieškote kas galėtų už jus atlikti žolės pjovimo darbus.  

Visa tai mums puikiai pažįstama ir žolės pjovimas bei kiti priežiūros darbai nėra naujiena. Nevark.lt darbuotojai pasirūpins, kad žolė žalia būtų ne tik kaimyno, bet ir jūsų kieme.

Kaip atliekamas žolės pjovimas ir kokia paslaugos kaina?


Atsižvelgiant į išreikštus pageidavimus, profesionali Nevark.lt komandą jūsų namų veją nupjaus vejapjove, trimeriu arba galite rinktis ir kombinuotą paslaugą. Visas šias priemones darbuotojai atsigabens patys, tad jums tereikės aprodyti šienaujamą plotą bei išsakyti lūkesčius ir pageidavimus.

Vejos pjovimo kaina nustatoma atsižvelgiant į šienaujamą plotą bei pjovimo būdą – pigiausia pjauti vejapjove, brangiausia trimeriu. Kainą patikrinti galite mūsų svetainėje, užpildę užklausos formą. Užpildykite visus reikalingus laukus ir sistema automatiškai suskaičiuos kiek kainuos vejos pjovimas jūsų sodybos sklype. Jei pageidaujate daugiau paslaugų, rinkitės mygtuką „Užpildyti formą“, surašykite visus reikalingus atlikti darbus ir laukite mūsų darbuotojų pasiūlymo.

Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.
Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×