Žolės priežiūra | nevark.lt
Jūsų namų sklypas apsėtas žole, bet nemokate jos tinkamai prižiūrėti todėl nutriušusios vejos vaizdas labiau graudina nei džiugina akį? Tam, kad žolė būtų vešli, ir sodriai žalia, neužtenka tik laiku nupjauti. Būtina imtis ir kitų tinkamų priežiūros priemonių. Tačiau tikrai ne visi žino ką daryti, o ir kartais šiam darbui pritrūksta tokio brangaus laiko. Nevark.lt profesionalų rankoms patikėta žolės priežiūra, garantuos jums gražią, išpuoselėtą ir sveiką veją.

Žolės pjovimas


Natūraliai pievoje auganti žolė gal ir atrodo gražiai, tačiau kieme kelius siekianti augmenija tikrai nekelia malonių jausmų. Juolab, kad tai tampa puikia terpe veistis erkėms, pelėms bei kitiems žmogui ne itin draugiškiems padarams.

Vejos tręšimas ir laistymas


Kad vejos žolė augų tanki ir sodriai žalia, neužtenka vien tik laiku nušienauti. Būtina ir kitokia papildoma priežiūra – tręšimas, laistymas ir kt.

Gerai, kai namuose įrengta vejos laistymo sistema, kurią tereikia į jungti ir išjungti. O jei tokio dalyko nėra, jūs gyvenate kitame mieste arba esate kuriam laikui išvykę. Atėjusios karštos dienos bei mažas kiekis lietaus, vejai grožio tikrai nesuteiks.

Vejos aeravimas


Tai vejos priežiūra, kurią reikėtų atlikti du kartus per metus – pavasarį arba rudenį. Aeruojant, specialiu aparatu, vejoje prakertama įsisenėjusi ir sukietėjusi dirvos pluta, kuri trukdo deguoniui bei vandeniui pasiekti žolės šaknis.  

Po aeravimo veja turėtų atgyti - išryškėti spalvos, sparčiau augti žolė, tapti tankesne ir atsparesne aplinkos poveikiui.

Vejos atsodinimas


Net ir kruopščiai prižiūrimai vejai prireikia atnaujinimo darbų atsėjant žolę. Šiam darbui reikia tinkamai paruošti dirvožemį, parinkti sėklas bei atlikti kitus būtinus darbus.

Suprantama, kad užsiėmę dienos rūpesčiais, jūs nespėjate laiku prižiūrėti savo kiemo vejos, todėl tai už jus atliks kvalifikuoti Nevark.lt darbuotojai. Atvykę į vietą su savo įranga, jie jūsų namų žolę pavers dailia tarsi kilimas veja.

Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.
Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×