Užuolaidų skalbimas Vilniuje | nevark.lt

Užuolaidų skalbimas Vilniuje užtikrins nepriekaištingą švarą ir jaukumą

Vis daugiau žmonių susidomi šia paslauga. Atrodo, jog tai įprastas darbas, kurį galima padaryti ir patiems. Tačiau iš tiesų visas užuolaidų nukabinimo, skalbimo ir užkabinimo ritualas pareikalauja ir laiko, ir jėgų. Tikrai ne visi noriai lipame ant kėdės ir pakeltomis rankomis stengiamės sužiūrėti vienodus tarpus tarp kabliukų ar sukurti gražiai krintančias klostes. O jei šitaip aptarnauti reikia ne vieną langą, bet kelis? Ar nebūtų smagiau, jei visa tai galėtų atlikti kažkas kitas, o jūs tik pasidžiaugtumėte nepriekaištingai atrodančiu rezultatu?


Mūsų komanda siūlo nebevargti ir užsisakyti užuolaidų skalbimo paslaugą. Atvyksime į jūsų namus, nukabinsime užuolaidas, išsivešime, švariai išskalbsime ir vėl pakabinsime atgal.


Užuolaidų skalbimas Vilniuje – patogus sprendimas


Tvarkingos, švarios užuolaidos labai didele dalimi lemia tai, kaip atrodo jūsų kambarys ar kitokia patalpa ir kaip ten jaučiatės. Taigi labai svarbu, kad skalbiant nebūtų pažeistas audinys, o kabinant atgal išsaugoti vienodi atstumai tarp klosčių, kabliukų ir pan. Jeigu užuolaidos yra senos ar dekoruotos raukiniais, nėriniais arba karoliukais, su jomis elgtis reikia ypač atsargiai tiek skalbiant, tiek kabinant. Tai iš tiesų rimtas ir varginantis darbas, kurį galite patikėti mūsų darbuotojams.
Tiesiog palikite užklausą Nevark.lt puslapyje ir skalbėjai su jumis susisieks bei susitars dėl paslaugos atlikimo laiko.
Atvykę į jūsų namus skalbėjai įvertins užuolaidų būklę, jų audinį bei paaiškins, kokio rezultato galite tikėtis po skalbimo / valymo. Tada nukabintas užuolaidas išsiveš, o grąžins jau švarias. Jei reikės, pakabintas dar palygins garu, kad jos tikrai nepriekaištingai atrodytų.


Ar tai didelė investicija?


Užuolaidų skalbimas atliekamas nedažnai, todėl pasirūpinti jų gera išvaizda tikrai verta. Skalbimo kaina kartu su nukabinimu ir užkabinimu skaičiuojama taip:
-        Nuo 2 Eur/m² dieninėms;
-        Nuo 2,5 Eur/m² naktinėms.
Jei reikalingas sausas valymas, jo kaina  nuo 3 Eur/m².


Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×