Užuolaidų skalbimas Kaune | nevark.lt

Užuolaidų skalbimas Kaune – patogumas, kurio nereikia atsisakyti

Užuolaidų skalbimas – vienas iš tų darbų, kurie užima ir daug laiko, ir pastangų, ypač jei namuose daug langų. Ką reiškia vien nukabinimas ir užkabinimas. Tad Nevark.lt komanda jums siūlo nebevargti patiems, bet patikėti šią užduotį profesionalams. Atvykę į jūsų namus mūsų darbuotojai nukabins reikiamas išskalbti užuolaidas, išskalbs ir vėl užkabins. O jūs tuo metu savo laiką galėsite skirti kitiems užsiėmimams.


Kokias paslaugas apima užuolaidų skalbimas Kaune?


Atvykę į namus skalbėjai pirmiausia apžiūrės ir išsiaiškins iš kokio audinio užuolaidos pasiūtos, įvertins jų būklę ir informuos jus kokios grėsmės gali laukti skalbimo / valymo metu. Ypatingai jautrios ir trapios būna senos, ilgai saulėje kabėjusios užuolaidos. Taip pat labai atsargiai reikia elgtis su dekoruotomis įvairiais karoliukais, raukiniais ir pan. Bei su vilnos, medvilnės, šilko, lino ir kitais natūraliais audiniais.
Viską aptarus ir įvertinus užuolaidos nukabinamos ir vežamos skalbti. Tad galite būti ramūs – jos tikrai neliks užmerktos jūsų namų vonioje.
Išvalytos bei išlygintos užuolaidos grąžinamos atgal ir sukabinamos ant langų. Pakabinus audiniai dar palyginami garu.


Kiek kainuoja užuolaidų skalbimo paslauga?


Užuolaidų skalbimo kainos skaičiuojamos pagal užuolaidų kvadratinius metrus. Tam galima pritaikyti šią formulę: užuolaidos aukštis dauginamas iš pločio apatinėje dalyje.
Populiariausia paslauga su užuolaidų nukabinimu / pakabinimu kainuoja:
-     Nuo 2 Eur/m² dieninėms;
-     Nuo 2,5 Eur/m² naktinėms.
Jeigu naktinėms užuolaidoms reikalingas sausas valymas, tokiu atveju kaina - nuo 3 Eur/m².
Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×