Užuolaidų skalbimas, kabinimas ir nukabinimas | nevark.lt

Užuolaidų skalbimas su nukabinimo ir užkabinimo paslauga

Laikas skalbti užuolaidas, bet vien nuo minties apie šį darbą pasidaro sunku? Nevarkite ir neatidėliokite šios švaros misijos, o patikėkite ją kitiems. Darbuotojai atvyks ir viską atliks už jus:
-          nukabins užuolaidas;
-          nuveš į skalbyklą;
-          ir parvežę pakabins.
Dar niekada užuolaidų skalbimas nebuvo toks paprastas, tiesa? Jums beliks tik užpildyti užsakymo formą ir sutarti laikus, kada bus galima atvykti nukabinti bei pakabinti.


Kodėl verta rinktis užuolaidų skalbimo paslaugą?


Turbūt pritarsite, kad užuolaidų nukabinimas ir pakabinimas nėra lengvas bei malonus užsiėmimas? Daugeliui žmonių paskausta rankas ar net svaigsta galva, jau nekalbame apie nėštukes, kurioms tokie buities darbai nerekomenduojami.
Taip pat pačias užuolaidas namų sąlygomis ne visada pavyksta kokybiškai išskalbti. Pasirinkę Nevark.lt paslaugas, išvengsite ne tik fizinio vargo, sutaupysite laiko, bet ir pasirūpinsite audinio saugumu bei tinkama švara.
Jei kada skalbėte užuolaidas buitinėje skalbimo mašinoje, galbūt pastebėjote, kad po tokių „maudynių“ jos labai susiglamžo. Skalbiant specialiose, didelėse pramoninėse mašinose, audinys taip nesiglamžo. Be to, turime sąlygas audinių mirkymui, balinimui ir nusivarvėjimui po skalbimo. Tad jūsų užuolaidomis bus kokybiškai pasirūpinta.


Kokius audinius skalbiame, o kokiems reikia cheminio valymo?


Skirtingų audinių skirtingos savybės ir priežiūra. Pavyzdžiui, sintetiniai audiniai atsparesni ir juos galima skalbti, nesibaiminant dėl nemalonių netikėtumų. Natūralūs audiniai, veliūras ir aksomas trapesni bei jautresni, todėl jiems rekomenduojamas sausas cheminis valymas.


Atvykę Nevark.lt darbuotojai įvertins audinių būklę ir medžiagos tipą, ir jus informuos, koks valymas geresnis ir saugesnis.


Kiek kainuoja skalbimas?


·         Dieninių užuolaidų skalbimas su nukabinimu ir pakabinimu kainuoja nuo 2 Eur/m².
·         Naktinių užuolaidų skalbimas su nukabinimu ir pakabinimu nuo 2,5 Eur/m².
·         Sausas valymas ir užuolaidų kabinimas nuo 3 Eur/m².
Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×