Namų ir biurų valymo paslaugos | nevark.lt

Santechnikas Šiauliuose padės jums gyventi patogiai

Santechniko paslaugos Šiauliuose ar kitame mieste – tai ko galbūt neprireikia kiekvieną dieną, tačiau kartas nuo karto tenka susidurti, kai atsiranda gedimų ar reikia prijungti naują įrenginį. Nors nedidelių miestų privalumas tas, kad daugelis žmonių čia vieni kitus pažįsta, o gerų meistrų reklama dažniausiai keliauja iš lūpų į lūpas. Tačiau ką daryti, jei draugų rekomenduotas meistras taip užsivertęs darbais, kad jūsų užsakymą atlikti gali tik po mėnesio ar dar vėliau? Žinoma, reikia ieškoti kito. Tačiau, kaip rasti tokį pat gerą ir patikimą? Ogi kreiptis į Nevark.lt komandą, kuri suteiks jums profesionalias santechniko paslaugas tiek Šiaulių, tiek kitame Lietuvos mieste.

Kodėl verta rinktis Nevark.lt santechniko paslaugas?


Nevark.lt paslaugas verta rinktis todėl, kad mūsų santechnikai su klientu dažniausiai susisiekia per valandą nuo užklausos pateikimo, o atvykę į objektą, operatyviai ir kokybiškai atlieka darbus. Taip pat mūsų meistrus verta rinktis kai reikia atlikti smulkius darbus.

Mes puikiai žinome, kad šiuo metu sunku rasti meistrą, kuris atliktų smulkesnius darbus, nes dauguma užsiėmę dideliais užsakymais, todėl anot jų, į iškvietimą dėl smulkesnio gedimo net neverta nei reaguoti, nei važiuoti. Elektroninėje Nevark.lt platformoje pateikę užklausą apie meistro paiešką, jį netrukus gausite, nes mums nėra „nesvarbių“ darbų. Tad drąsiai susisiekite jei jūsų namuose reikia sutaisyti vandens maišytuvą, sifoną, pajungti indaplovę, skalbimo mašiną ir t. t.

Kiek kainuoja santechnikas Šiauliuose?


Tiek Šiauliuose, tiek kitame Lietuvos mieste, visi Nevark.lt platformos santechnikos meistrai nusistatę savo darbų įkainius, kurie yra daugiau ar mažiau panašūs. Taip pat atsižvelgiama ir į kelionės išlaidas. Pvz., jei klientui pageidaujant santechnikas turi vykti iki parduotuvės įsigyti tam tikrų medžiagų, klientas turės padengti ne tik pirkimo, bet ir kelionės išlaidas. Arba jei klientas gyvena už miesto, toliau nuo šiuo metu esamos meistro vietos, tokiu atveju darbų kaina taip pat išaugs, nes klientui reikės padengti kuro išlaidas.

Tad užsakydami meistrą, nepamirškite išsiaiškinti ir kainų. Apytiksliai santechnikos meistrų kaina prasideda nuo 20 Eur/val.

Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×