Santechnikas į namus Kaune | nevark.lt

Santechnikas Kaune – greita ir kokybiška pagalba

Nuo vandens sistemų gedimo niekas neapsaugotas ir problemos dažniausiai užklumpa netikėtai. Jei taip nutiko ir jums, santechnikas Kaune atvyks kaip galėdamas greičiau.
Mes teikiame skubius ir planinius:
-          gedimo šalinimo darbus;
-          remonto paslaugas;
-          įrangos pastatymo ir montavimo paslaugas.
Santechnikas Kaune nebrangiai atliks reikiamus darbus ir nevers jūsų laukti. Svarbu, kad jūs nedelstumėte iškilus problemoms, nes gedimai gali nesukelti papildomus rūpesčius ir nuostolius.
Užpildykite užsakymo formą jau dabar ir laukite, kol su jumis susisieksime. Jei situacija itin sudėtinga ir bijote gaišti, skambinkite į Nevark.lt administraciją telefonu +370 655 59 950.


Geras santechnikas Kaune


Išgirdus tokią frazę jums norisi atsakyti, kad geri meistrai visada užsiėmę ir dėl smulkių darbų nesivargina net susisiekti? Mes skubame atsakyti, kad taisyklės turi išimtis.
Mūsų santechnikai kompetentingi ir savo darbą išmanantys specialistai. Jie vertina kiekvieno žmogaus problemą ir neskirsto jų į svarbias ar nesvarbias. Todėl visada gausite atsakymą ir reikiamas paslaugas laiku.
Susisiekite jau dabar ir negaiškite laiko paieškoms.


Kokius atliekame santechnikos darbus?


Kaip jau minėjome, skubame ne tik gedimo atvejais, bet ir atvykstame sumontuoti naujos įrangos.
Kokią įrangą montuojame?
-          Vonios kambario įrengimus (maišytuvus, klozetus, gyvatukus, dušo kabinas, vonias ir pan.).
-          Skalbimo ir švaros technika (skalbykles, džiovykles, indaploves ir pan.).
-          Vandens sistemas (vandens filtrus, sifonus, boilerius ir t. t.).
-          Šildymo įrengimus (dujinius, granulinius, kieto ir skysto kuro katilus ir kt.).
Dalį įrenginių remontuojame, tik dėl detalesnės informacijos reikėtų su mumis susisiekti. Santechnikas Kaune atliks reikiamus darbus greitai ir kokybiškai. Jei gyvenate rajone, ne problema – atvyksime, kur reikės.
Trumpai tariant, atliekame visus santechnikos darbus be išimčių. Mūsų negąsdina problemos sudėtingumas ir skubūs atvejai. Tik rekomenduojame kuo aiškiau nurodyti užduotį, kad galėtume tinkamai pasirengti ir turėti reikiamą įrangą.
Taip pat patariame turėti naują įrengimą, kad atvykęs meistras galėtų iš karto juo pakeisti sugedusį. Jei neturite galimybių įsigyti, santechnikas nupirks, ko reikės, o kelionės ir daikto išlaidas įtrauks į bendrą paslaugų sąskaitą.
Tad laukiame jūsų užpildytos formos arba (ir) papildomų klausimų.
Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×