Skalbinių lyginimas | nevark.lt

Skalbinių lyginimas

Turite mylimą tvarkytojai? Užsisakykite tiesiogiai

2. Išsirinkite tvarkytoją.
Skalbinių lyginimas nėra visų mėgstamas darbas, tačiau jis garantuoja nepriekaištingą jų išvaizdą. Išlygintą patalynę paprasčiau tvarkingai susidėti į jai skirtą spintos skyrių, o drabužiai tampa malonūs susilietimui su oda.

Žmonėms, kurie dirba ofise, daug bendrauja su kitais žmonėmis, aptarnauja klientus, tvarkinga drabužių išvaizda itin svarbi. Deja, toks, atrodo, visiems įprastas darbas, kaip rūbų lyginimas, iš tiesų nėra toks paprastas. Kas bandėte nepriekaištingai išlyginti marškinius ar kostiumines kelnes, tikrai žino, jog tai reikalauja ir pastangų, ir laiko.

Nebesivarginkite su lygintuvu šalia skalbinių krūvos


O jei laiko nėra, jei turite kitų darbų, arba norite tą laiką skirti poilsiui, bendravimui su šeima, pramogoms ir pan.? Arba jums tiesiog visiškai nepatinka lyginti? Tokiu atveju patikėkite šį darbą mums. Žmonės dažnai lyginimo paslaugą renkasi kartu su valymo ar skalbimo paslauga. Visi drabužiai ir kiti tekstilės gaminiai atkeliauja į namus švarūs, gražūs, tvarkingi, malonūs liesti, dėvėti.

Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.
Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×