Namų tvarkymas Šiauliuose | nevark.lt

Namų tvarkymas Šiauliuose

Turite mylimą tvarkytoją? Užsisakykite tiesiogiai

2. Išsirinkite tvarkytoją.
Jei norite turėti daugiau laisvo laiko, negalvojant, kad po sunkaus darbo dar reikės tvarkyti namus, pasinaudokite namų tvarkymo paslauga.

Profesionalių tvarkytojų atliekama namų valymo paslauga įgauna vis didesnį populiarumo pagreitį ne tik sostinėje, bet ir mažesniuose mūsų šalies miestuose bei miesteliuose. Ir nieko keisto. Šiuolaikinis skubantis žmogus tiesiog nebenori skirti laiko tokiems darbams – mieliau jį išnaudoja darbui, pramogoms, mėgstamai veiklai, ar buvimui su šeima.

Ar namų valymas Šiauliuose vienkartinė, ar ilgalaikė paslauga?


Viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Jei patys turite laiko ar mėgstate tvarkyti namus ir šios paslaugos prireikia tik retkarčiais, tikrai galite pasinaudoti vieną ar kelis kartus. Tačiau pirkti daugiau kaip vieną namų tvarkymą apsimoka labiau, nes lojaliems klientams suteikiamos nuolaidos.

Kaip užsisakyti namų tvarkymo paslaugą?


Mūsų interneto svetainėje užsakyti namų tvarkymo paslaugą labai lengva ir paprasta, tereikia:

    • užpildyti užsakymo formą - pasirinkite norimą darbuotojo atvykimo datą ir laiką, pateikite trumpą informaciją apie būstą ir pažymėkite, kokių papildomų paslaugų reikia;
    • išsirinkti darbuotoją – pagal pateiktus jūsų pageidavimus, sistema suras tinkamiausius darbuotojus, kurie gali priimti užsakymą. Lieka tik išsirinkti;
    • sulaukti užsakymo patvirtinimo - sėkmingai apmokėjus užsakymą, per ne ilgiau kaip dvi valandas el. paštu gausite darbuotojo patvirtinimą;
    • mėgautis puikiai atliktais darbais - patyręs, patikimas ir darbui pasiruošęs darbuotojas pasirodys ant jūsų namų slenksčio numatytu laiku ir išpildys užsakymą bei suteiks užsakytas papildomas paslaugas, o jums liks tik pasimėgauti rezultatu.

Matote, viskas išties labai paprasta ir lengva.

Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×