Namų tvarkymas Klaipėdoje | nevark.lt

Namų valymas Klaipėdoje

Turite mylimą tvarkytojai? Užsisakykite tiesiogiai

2. Išsirinkite tvarkytoją.

Nors Klaipėda yra mūsų šalies uostamiestis, mieste gyvena ne tik jūrininkai, bet ir kiti užimti žmonės, kurie mielai naudojasi namų valymo paslaugomis. Pasinaudokite šia galimybe ir jūs – patikėkite savo namų švarą profesionaliems namų tvarkytojams, o patys turėkite daugiau laisvo laiko.

Ar atliekant valymą šeimininkui reikia būti namuose?  


Užsisakant paslaugas pirmą kartą, rekomenduojama darbuotoją pasitikti namuose, parodyti kur sudėti darbui reikalingi įrankiai ir pabrėžti, į ką valydamas jūsų namus darbuotojas turėtų atkreipti dėmesį – galbūt reikėtų kažko neliesti, o gal kaip tik atidžiau ir nuoširdžiau pašveisti. Tokiu būdu jūs susipažinsite su darbuotoju, o jis sužinos jūsų lūkesčius bei reikalavimus. Tada jau galite saugiai perduoti namų raktus tvarkytojui.

Jei dvejojate ar darbas atitiks jūsų lūkesčius, galite kurį laiką pasitikti darbuotoją ir stebėti jo darbą. Na, o vėliau, kai tvarkytojui jau bus aišku, kurios namų vietos svarbios, galima namie ir nebūti, pasakyti, kaip įeiti, ir leisti tvarkyti vienam(-ai).

Ar namų tvarkymas Klaipėdoje atliekamas šeimininkų priemonėmis?


Taip, tiek Klaipėdoje, tiek kituose mūsų šalies miestuose klientų prašome turėti priemones, su kuriomis tvarkytojai tvarkys namus. Tai jūsų pageidavimu gali būti:

    • dulkių siurblys;
    • grindų šluostės;
    • baldų paviršiams skirtos šluostės;
    • kempinėlės;
    • buitinė chemija.

Tačiau jei reikia, galite paprašyti tvarkytojų priemones atsivežti.

Kodėl verta rinktis būtent mus?


Mūsų interneto svetainėje paslaugas užsakysite lengvai ir greitai. Taip pat esame sukūrę grįžtamojo ryšio galimybę, tad jei jums kažkas netinka, drąsiai galite kreiptis, o mes pasirūpinsime kiekviena jūsų problema.

Vadybininkai atsako į visus klientams iškylančius klausimus, o tvarkytojai patikrinti, apmokyti ir patikimi.

Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.
Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×