Namų tvarkymas Kaune | nevark.lt

Namų tvarkymas Kaune

Turite mylimą tvarkytoją? Užsisakykite tiesiogiai

2. Išsirinkite tvarkytoją.
Neturintiems laiko užsiimti namų tvarkymu, bet norintiems gyventi švariame ir tvarkingame būste, yra puiki išeitis – namų valymo paslaugos. Patikėkite šį darbą profesionaliems valytojams, o patys darykite tai, kas jums būtina ar užsiimkite širdį džiuginančia veikla.

Kas yra namų tvarkymas?


Namų tvarkymas – tai profesionalus jūsų namų išvalymas nuo gyvenamųjų kambarių iki virtuvės bei sanitarinių mazgų. Ši paslauga apima:

    • virtuvės sutvarkymą - išvalomi horizontalūs bei vertikalūs spintelių paviršiai, orkaitės stiklas, plautuvė, stalas ir kėdės, kabantys šviestuvai, buitinė technika, grindjuostės; išplaunamos grindys, išvaloma šiukšlių dėžė, išnešamos šiukšlės;
    • vonios ir WC patalpų sutvarkymą - išvaloma praustuvė, vonia, dušo kabina, unitazas, pisuaras, išblizginami vandens maišytuvai, išplaunamos grindys, išvaloma šiukšlių dėžė, išnešamos šiukšlės. Sienų plytelės valomos lokaliai, tose vietose, kur apsitaško nuo tekančio vandens;
    • svetainės, miegamųjų ir kitų kambarių valymą - kruopščiai nuvalomos dulkės, į jūsų nurodytas vietas tvarkingai sudėliojami daiktai, nuvalomi baldų paviršiai ir palangės, išplaunamos grindys bei nuvalomos grindjuostės. Jei yra laiptai, valomos laiptų pakopos bei turėklai. Paklojamos lovos, patalynė sudedama į tam skirtą vietą.

Jei pageidaujate ir papildomų paslaugų, tokių kaip patalynės keitimas, orkaitės ar šaldytuvo vidaus valymas ir pan., jas galima taip pat užsakyti pildant užsakymo formą.

Kiek užtrunka namų valymas Kaune?


Suprantame, kad jus domina kiek jūsų namuose užtruks darbuotojai. Namų tvarkymo laikas priklauso nuo būsto dydžio kvadratiniais metrais, užsakytų papildomų paslaugų ir nuo to, kaip dažnai namai valomi, t. y., nuo susikaupusių nešvarumų kiekio, tad išvalyti:

    • iki 50 m2 užtrunka 2 - 4 val.;
    • 50 - 80 m2 – taip pat 4 - 5 val.;
    • 80 - 120 m2 užtruks 5 - 6 val.;
    • 120 - 250 m2 - 6 – 8 val.;
    • o dėl didesnio , negu 260 m2  ploto reikėtų atsiųsti užklausą.

Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.
Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×