Meistras į namus Vilniuje | nevark.lt

Meistras į namus Vilniuje – taupantiems laiką

Ar ir jums pažįstama jausmų karuselė – nuo džiaugsmo perkant naujus baldus iki nevilties juos surenkant? Daugybė žmonių iššvaisto laiką įvairiems namų ūkio darbams ir dalis jų vis tiek lieka nebaigti. Juk iki šiol buvo įprasta viską, kiek įmanoma, namuose atlikti patiems. Tik pastaruoju laikotarpiu pradeda keistis žmonių mąstymas ir buitiniai darbai vis dažniau patikimi profesionalams. Jei panaši situacija ir pas jus, nevarkite, meistras atvyks į namus Vilniuje ir atliks reikiamus darbus.
Savo darbą išmanantys ir kasdien jį atliekantys specialistai daug greičiau ir kokybiškiau atliks užduotis, taip sutaupys jūsų laiką, pinigus ir nervų ląsteles.


Kokius darbus gali atlikti meistras atvykęs į namus Vilniuje?


Darbų sąrašas netrumpas. Atvykęs specialistas gali:
-          surinkti įvairius baldus (spinteles, spintas, kėdes, komodas, lovas ir pan.) arba juos demontuoti;
-          pakabinti ar nukabinti paveikslus, televizorius, veidrodžius ir kt.;
-          atrakinti užstrigusias spynas, jas sutaisyti ar įmontuoti naujas;
-          sumontuoti ar demontuoti karnizus;
-          pakabinti ir nukabinti šviestuvus;
-          pakeisti lemputes;
-          sumontuoti ar sureguliuoti langus, duris.
Jeigu kažkokių darbų sąraše nerandate, visada galite klausti. Tik patiksliname, kad meistrai neatlieka vidaus apdailos darbų, tokių kaip mūrijimas, dažymas ir kt.


Kiek kainuoja meistro paslaugos Vilniuje?


Vilniuje, kaip ir visoje Lietuvoje taikomas nuo 20 eurų valandinis įkainis. Kainos gali būti derinamos individualiai. Jei darbų eigoje prisidės užsakyme nenumatytų papildomų užduočių, sumą suderinsite iš naujo.
Kainos tikrai „nesikandžioja“, todėl neverta atidėlioti darbų ar pirkinių. Tiesiog jau dabar užsisakykite reikiamas paslaugas ir mėgaukitės namų jaukumu, tvarka bei atliktais darbais.


Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×