Meistras į namus Kaune | nevark.lt

Meistras į namus Kaune

Darbai namuose patys nepasidarys, todėl kartais tenka patiems griebti plaktuką, vinis ar atsuktuvą. O jei tokie darbai ne jūsų pirštams? Jei žiūrint į naują spintelę, kurią reikia surinkti ar veidrodį, kurį reikia kažkaip pakabinti, apima tik neviltis. Ką daryti? Bėgti pas kaimyną pagalbos? Skambinti draugams? Juk gali pasirodyti, kad nė neturite namuose visų reikalingų įrankių.

Nebevarginkite savęs ir savo artimųjų tokiais darbais, apie kuriuos mažai išmanote. Užpildykite užklausą mūsų svetainėje ir meistras atvyks tiesiai į jūsų namus Kaune. Patikėkite visus gedimus ir kitus darbus specialisto rankoms ir būkite ramūs, kad viskas bus atlikta greitai ir kokybiškai.

Kokius darbus galite patikėti mūsų meistrams?


Pačius įvairiausius:
•    baldų surinkimas;
•    paveikslų, veidrodžių, spintelių, šviestuvų pakabinimas ar nukabinimas;
•    spynų montavimas ar taisymas;
•    karnizų tvirtinimas;
•    lempučių įsukimas ar išsukimas;
•    durų ar langų montavimas ir reguliavimas;
•    kt.

Mūsų meistrai mielai pasirūpins tiek smulkesniais, tiek didesniais darbais – išskyrus vidaus apdailos darbus. Taigi net jei jums reikia tiesiog įkalti vinį, galite išsikviesti mūsų specialistą. Mūsų komandai neegzistuoja nereikšmingos užduotys. O gal reikia sutaisyti kokį nors gedimą, tačiau jūs net neįsivaizduojate, nuo ko pradėti? Nesirūpinkite – konsultuokitės su mūsų meistrais.

Kaip užsisakyti meistro paslaugas ir kiek jos kainuoja?


Labai paprastai. Užpildykite užklausą mūsų Nevark.lt puslapyje ir specialistas pats su jumis susisieks bei susitars laiką, kada gali atvykti. Jei atvejis itin skubus, galite skambinti tiesiai į administraciją (+370 655 59 950). Visi mūsų meistrai dirba už atlygį nuo 20 Eur/val.

Jei kyla klausimų ar kyla nesklandumų dėl meistro iškvietimo, susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×