Meistras į namus Šiauliuose | nevark.lt

Meistras į namus Šiauliuose atvyks jums į pagalbą

Atrodytų, anoks čia vargas pakabinti paveikslą, lentyną ar veidrodį. Bet tiesą sakant tikrai ne visi tai moka, ir ne visi turi tam laiko. Todėl labai dažnai ieško meistro, kuris galėtų atlikti šiuos ūkio darbus. Meistras Šiauliuose į namus atvyks jums patogiu laiku ir atliks būtinus darbus, kurių nemokate ar tiesiog nenorite daryti patys. Taip sutaupysite ir savo nervų ląstelių, ir brangaus laiko, kurį galėsite skirti tam, kas jums teikia malonumą.

Meistrą į namus kvieskite jei reikia:


•    surinkti ar išardyti spinteles, spintas, lovas, komodas, kėdes, stalus, lentynas bei kitus baldus;
•    nukabinti ar pakabinti paveikslus, laikrodžius, veidrodžius;
•    sumontuoti, atrakinti, sutaisyti spynas;
•    surinkti ar išardyti užuolaidų karnizus;
•    pakabinti ar nukabinti šviestuvus;
•    pakeisti perdegusias lemputes;
•    sumontuoti ar sureguliuoti duris, langus.

Deja, meistro į namus nei Šiauliuose, nei kituose miestuose geriau nekviesti, jei reikia atlikti namų apdailos darbus, tokius kaip: gipso plokščių sukimas, sienų ar lubų tinkavimas, glaistymas, šveitimas, dažymas, mūrijimas ir pan.

Kaip užsakyti meistro paslaugas?


Meistro į namus Šiauliuose užsakymas labai paprastas. Tereikia užpildyti Nevark.lt paslaugų užsakymo formą, išsiųsti užklausą, kokiems darbams kviečiate pagalbą ir laukti, kol su jumis susisieks pats meistras. Paprastai mūsų klientai atsakymo sulaukia per valandą. O tada jau susitarsite dėl susitikimo, darbų atlikimo ir pan.

Ar paslaugos brangiai kainuoja?


Kiekvienas mūsų platformoje registruotas meistras turi savo darbo įkainius, tačiau jie daugiau ar mažiau panašūs. Apytiksliai meistrų įkainiai prasideda nuo 20 Eur/val. Bet kad nekiltų nesusipratimų, rekomenduojame kainas pasitikslinti.

Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×