Meistras į namus Klaipėdoje | nevark.lt

Meistras į namus Klaipėdoje – pasirūpins visais jums neįkandamais darbais

Kai kurie žmonės mėgaujasi surinkinėdami baldus, jiems vienas juokas pakabinti veidrodį ar pan. Deja, kitiems vos pagalvojus apie atsuktuvus, plaktukus, varžtus ar vinis, nugara pagaugais nueina.

Nežinome, kaip jūs, bet visi mūsų komandos meistrai priklauso pirmajai kategorijai. Taigi jei planuojate įsigyti naujus baldus, bet nė pagalvoti negalite apie jų surinkimą, arba trokštate naujo šviestuvo, bet nedrįstate kreiptis į kaimynus, kad padėtų jį pakabinti – palikite užklausą mūsų puslapyje ir meistras pats su jumis netrukus susisieks.

Kokius darbus gali atlikti meistras į namus Klaipėdoje?


Pačius įvairiausius, išskyrus vidaus apdailos darbus.
•    Ardo ar surenka baldus.
•    Kabina paveikslus, žaliuzes, veidrodžius, spinteles, šviestuvus.
•    Nuima ar pritvirtina karnizus.
•    Montuoja ar taiso spynas.
•    Montuoja ir reguliuoja duris ar langus.
•    Įsuka ar išsuka lemputes.

Jei namuose reikia kažką suremontuoti, pakeisti sulūžusias, nebeveikiančias detales ir pan., tačiau jūs nė neįsivaizduojate, nuo ko pradėti, gal net neturite visų reikiamų įrankių – nebevarkite ir kreipkitės į Nevark.lt meistrus. Mūsų specialistai mielai susidoros tiek su mažomis, tiek su didelėmis užduotimis, nes neskirsto jų į svarbias ir nesvarbias.

Kaip išsikviesti meistrą į namus ir kiek kainuoja jo paslaugos?


Mūsų meistrų darbo įkainiai prasideda nuo 20 Eur/val. Užpildykite užklausą mūsų puslapyje ir netrukus meistras pats su jumis susisieks, kad susitartų, kada gali atvykti atlikti darbų. Jei atvejis itin skubus ir meistro reikia „čia ir dabar“, skambinkite tiesiai į administraciją (+370 655 59 950), o mes pasistengsime kuo operatyviau sujungti jus su specialistu.
Jei kyla klausimų ar kyla nesklandumų dėl meistro iškvietimo, susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×