Meistras į namus, namų meistras | nevark.lt

Užklausos forma

Kaina sutartinė

Atsiskaitysite su darbuotoju jums priimtiniausiu sutartu būdu po darbų atlikimo.

Reikia naujų baldų, o kada ir kas juos surinks? Reikėtų naujo šviestuvo, o kas pakabins? Sugedo lauko durų spyna – ką dabar daryti? Pažįstamos mintys, tiesa? Tokia daugelio kasdienybė, visi turi savų darbų ir mažai laiko namų ūkiui. Todėl atidėlioja darbus, kol ateina riba. Neatidėliokite – meistras atvyks į namus ir atliks visus darbus savo kompetencijos ribose.


Kokius darbus atlieka Nevark.lt namų meistras?


Namų meistras atlieka daug įvairių darbų – nuo paveikslo pakabinimo iki durų montavimo. Suprantame, kad didžiąją dalį galite atlikti patys, tik visada verta paskaičiuoti, kas labiau apsimoka - ar gaišti laiką neįprastiems darbams, ar patikėti juos profesionalams. Todėl daugelis žmonių vis dažniau buities darbus patiki kitiems, o tą laiką skiria laisvalaikiui, asmeniniams reikalams ar darbui.

Atliekamų darbų sąrašas:
-    spintelių, spintų, lovų, komodų, kėdžių, stalų, lentynų bei kitų įvairių baldų montavimas / demontavimas;
-          TV, paveikslų, laikrodžių, veidrodžių pakabinimas, nukabinimas;
-          spynų atrakinimas, sutaisymas, įmontavimas;
-          karnizų montavimas / demontavimas;
-          šviestuvų pakabinimas / nukabinimas;
-          lempučių pakeitimas;
-          durų, langų montavimas ir jų reguliavimas.

Tik norime atkreipti dėmesį, kad Nevark.lt namų meistras neatlieka vidaus apdailos darbų, tokių kaip tinkavimas, dažymas ir pan.

Meistro į namus paslaugų kaina ir užsakymas


Kainos derinamos individualiai, tačiau bendras meistrų įkainis – nuo 20 Eur/val. Darbuotojas atvyks jūsų nurodytu adresu ir sutartu laiku į bet kurią Lietuvos vietovę.

Paslaugas galite užsisakyti užpildę formą. Jeigu atvejis skubus, pavyzdžiui, sugedo namų durų spyna, būtinai įvardinkite. Arba galite skambinti į Nevark.lt administraciją telefonu +370 655 59 950.

Mūsų darbuotojai operatyviai reaguoja į iškvietimus ir neskirsto darbų į smulkius ar stambius. Visi klientai vienodai svarbūs.

Užsisakykite meistro pagalbą jau dabar ir jūsų namuose neliks nebaigtų darbų, nesurinktų spintelių ar nepakabintų šviestuvų.

Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×