Vorų naikinimas | nevark.lt

Vorų naikinimas

Ar kada pagalvojote, kad kova su vorais ir voratinkliais pakampiuose prilygsta Don Kichoto kovai su vėjo malūnais? Deja, taip jau yra. Šie daugiakojai padarai karaliauja ne tik laukuose, miškuose, bet ir kiemuose, soduose ir patalpose. Taip priversdami šeimininkes rausti prieš svečius dėl nepastebėto voratinklio palubėje. Tad vorų naikinimas gali būti savarankiškai atliekama procedūra arba profesionali.

Ką daryti, jei vorai jums varo siaubą? Patikėkite šią kovą mums – atvyksime su specialiomis priemonėmis ir juos išnaikinsime.

Kuo naikiname vorus?


Vorus naikiname specialiais piretroidais. Šios efektyvios priemonės gali būti naudojamos tiek lauke, tiek viduje. Piretroidai, skirti naudojimui viduje, yra bekvapiai ir nesukels jokio diskomforto nei jums, nei augintiniams.

Todėl namus palikti tikrai nebūtina. Palūkėję po procedūros, jei norėsite, galėsite tiesiog išsivėdinti patalpas.
Įprastai po naikinimo vorai negrįžta bent mėnesį ar pusantro. Kadangi vorai suaktyvėja atšilus orams ir ypatingai rugsėjo – spalio mėnesiais, rekomenduojama juos naikinti keletą kartų per jų aktyvumo sezoną.

(H2) Kiek kainuoja vorų naikinimas ir ką apie juos reikėtų žinoti?

Vorų naikinimo kainą sužinosite užpildę užklausos formą ir internetu lengvai užsisakę šią paslaugą. Suma kis nuo reikiamo išvalyti ploto.

Tad jei turite vorų fobiją ir nuolat prašote namiškių juos išgaudyti, verčiau pataupykite savo nervų sistemą ir užsisakę mūsų paslaugas, atsikratykite jų ilgam.

Beje, ši fobija nėra iš piršto laužta, nes visi vorai turi savyje nuodų, tik Lietuvoje gyvenantys yra per silpni įveikti mūsų odą. Tiesa, miškuose galima sutikti porą rūšių, gebančių įkąsti, tačiau rimto pavojaus jie nekelia.

Taigi nėra reikalo su jais bičiuliautis ir dalintis gyvenama erdve. Juk voratinkliai tikrai ne dekoracija, o dulkių ir musių gaudyklė.

Norėdami užsisakyti vorų naikinimo paslaugą ar / ir sužinoti kainą, užpildykite užsakymo formą ir laukite mūsų atsakymo. Jei turite papildomų klausimų – mielai jų laukiame el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×