Kurmių naikinimas | nevark.lt

Kurmių naikinimas


Šis klausimas aktualus tiems, kurie turi nuosavus kiemus, sodus ar daržus. Kurmiai išgaudo nemažai kenksmingų bestuburių (šliužų, lervų ir pan.), tačiau jie ir patys dažnai laikomi kenkėjais, nes rausdami urvelius iškiloja augalų šaknis, o idealiai lygiose ir žaliose pievutėse prigamina kurmiarausių.

Jei jūsų darže apsigyveno kurmiai, galite pasidžiaugti, kad žemė ten derlinga, tačiau ir susirūpinti dėl savo augalų būklės. Šie praktiškai akli požeminių tunelių rausėjai tikrai neatsiklaus jūsų, kurioje vietoje galima kasti žemę, o kurioje ne.

Kodėl verta kurmių naikinimą patikėti profesionalams?


Kurmiai prastai mato, tačiau puikiai girdi ir užuodžia. Bet kokios gaudymo ar priviliojimo priemonės iš pradžių privalo būti palaikytos po žeme, kad ant jų visiškai neliktų žmogaus kvapo. Antraip joks kurmis nė nesiartins prie jos.

Atmetus visas liaudyje žinomas kurmių atbaidymo priemones, kurios veiksmingos laikinai bei jų naikinimą elektra, vis tik efektyviausia juos tiesiog išgaudyti. Deja, kaip jau supratote, tai nėra paprasta. Neįgudęs gaudytojas gali užtrukti ilgai, kol pagaliau sugaus kurmį – jei apskritai pavyks jį sugauti. Būtent todėl žmonės vis dažniau patiki šį darbą specialistams.

Kada geriausia naikinti kurmius?


Geriausias laikas tam – pavasario pabaiga ir vasaros pradžia bei šiltojo sezono pabaiga, kai pamažu ima vėsti orai. Šiais laikotarpiais kurmiai aktyviausi.

Ar po išnaikinimo kurmiai greitai sugrįžta?


Tikrai būtų gerai, jei ir nebegrįžtų, ar ne? Deja, kadangi jūsų teritorijos visiškai izoliuoti neįmanoma, anksčiau ar vėliau šie „žemkasiai“ vėl gali atklysti. Mūsų komandos patirtis rodo, kad juos išnaikinus du sykius per metus, kurmiai jokių bėdų nebekelia. Jeigu gyvenate miškingoje, atokesnėje vietovėje (arba šiaip jūsų kiemas kurmiams atrodo itin patrauklus), į specialistus gali tekti kreiptis ir dažniau.

Jei kyla klausimų dėl kurmių naikinimo ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×