Kenkėjų, vorų ir tarakonų naikinimas | nevark.lt

Kainą Jums pasakys mūsų specialistai, įvertinę reikalingus atlikti darbus. Atsiskaitysite su meistrais po darbų atlikimo Jums priimtinu būdu


Nors gyvename miestuose, apsupti pažangių technologijų, vis tik esame motulės gamtos namuose. Be mūsų čia pilna gyvybės ir kiekviena ieško sau vietos po saule. O ten, kur daugiau maisto ir išgyvenimo galimybių, dar geriau. Dalis gyvūnų mažai kreipia dėmesio į žmones ir braunasi į jų teritorijas. Todėl kenkėjų naikinimas vis dar aktualus net ir miestiečiams.

Nuo uodų galima įsigyti specialių žvakių, muses taip pat galima išgaudyti įvairiomis priemonėmis, tačiau kartais kiemuose ar patalpose savo tvarką ima daryti stambesni kenkėjai, ne juokais išgąsdindami šeimininkus.

Kokius kenkėjus naikiname?


Kenkėjams galima priskirti įvairių rūšių gyvūnus – nuo mažiausių iki stambesnių. Tai gali būti:

    • musės;
    • širšės;
    • skruzdėlės;
    • vorai;
    • pelės;
    • tarakonai;
    • kurmiai;
    • ir kt.

Suprantama, jie visi turi teisę gyventi, tačiau toliau nuo mūsų – tada nei gyvūnas netrukdo žmogui, nei žmogus gyvūnui. Deja, mandagiai susitarti nepavyks. Ką daryti?

Lieka tik viena išeitis – kenkėjų naikinimas. Net jei kurmis pasirodys labai mielu padarėliu, vis tik jis taip išpurens jūsų taisyklingą žalią veją ar / ir elegantiškus gėlynus, kad atrodys kaip rudeniniai arimai. Tad, kad ir kaip būtų gaila, šiuos nekviestus svečius reikia išprašyti.

Dezinsekcija – vabzdžių naikinimas


Vieni iš aršesnių kenkėjų – širšės, skruzdės ir tarakonai. Nors pastarieji reti „svečiai“, tačiau širšių ir skruzdžių gali sulaukti net daugiabučių gyventojai.

Širšės gali būti pavojingos sveikatai ar net gyvybei, o nekontroliuojamos skruzdės geba net skyles sienose „išgraužti“.

Būkite atidūs, jei matote, kad savo jėgomis šių kenkėjų neįveiksite – nedelskite. Lengvai ir greitai užsisakę kenkėjų naikinimo paslaugą internetu, per maždaug 24 val. sulauksite mūsų pasiūlymo.

Kaina priklausys nuo kenkėjų rūšies ir kiekio.

Jei turite papildomų klausimų – mielai jų laukiame el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.
Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×