Kapų tvarkymas Vilniuje | nevark.lt

Kapų tvarkymas Vilniuje – jūsų patogumui

Kapų tvarkymas dažnam užima nemažai laiko – vieni sugaišta daugiau, kiti mažiau. Vieniems tenka iš kito Lietuvos galo atvykti, kitiems net iš užsienio. Jei jūsų artimųjų poilsio vieta mūsų sostinėje, tada kapų tvarkymas Vilniuje jums išties aktualus. Todėl Nevark.lt komanda skuba į pagalbą ir rekomenduoja šiuos darbus patikėti darbuotojams.

Kuo galime būti naudingi?
-          Aplink kapavietę klojame trinkeles.
-          Užpilame akmenukus.
-          Montuojame ir demontuojame paminklus.
-          Pakeliame ir keičiame antkapius.
-          Ir atliekame kitus panašius tvarkymo darbus.

Ne visi kapų apdailos elementų gamintojai teikia minėtas paslaugas, todėl tenka ieškotis, kas nukels seną paminklą ar nusidėvėjusį antkapį, kas gražiai ir tinkamai išpils akmenukus ir pan. Juk tokių darbų vykdymui reikia ne tik laiko, jėgos, rankų, bet ir įrangos.

Jeigu ir jūs svarstote, kam patikėti kapų tvarkymą Vilniuje, kviečiame užpildyti užsakymo formą ir gauti geriausią pasiūlymą jau dabar.

Kaip vyksta paslaugos vykdymas?


Užsisakius kapų tvarkymą, pirmiausia aptarsime jūsų planus:
-      kas pasirūpins medžiagomis? Paminklą, trinkeles ar kitus elementus užsakysite jūs, ar reiks pasirūpinti mūsų darbuotojams;
-          papasakosite savo viziją ir kaip norėtumėte, kad atrodytų galutinis variantas. Jei reikės, meistrai patars, kaip geriau padaryti.
Atlikę darbus atsiųsime nuotraukas jūsų vertinimui ir užsakymas bus įvykdytas. Viskas paprasta, tiesa? Niekur nereikia vykti, lenkti nugaros ir ieškoti pagalbininkų. Be to, meistrai atliks greičiau ir kokybiškiau.

Vienkartinė paslauga ar periodinė?


Jei nenorite ar negalite iš karto užsakyti visų planuojamų darbų, juos galima atlikti keliais etapais logine seka. Tiesiog pasitarkite su Nevark.lt meistrais ir susiplanuokite kapavietės tvarkymo darbus. Taip negaišite laiko meistrų paieškoms ir nereikės iš karto skirti didelės sumos.

Taip pat galime pasiūlyti ir smulkesnius priežiūros darbus. Ne tik pasirūpinti kapo apdaila, bet ir puošyba bei švara – pasodinti gėles, išvalyti, išravėti ir panašiai. Jei reikia, galima užsisakyti nuolatinę priežiūrą.

Kokia paslaugų kaina?


Kaina priklauso nuo darbų sudėtingumo ir apimties bei reikiamų medžiagų. Todėl derinsime individualiai.

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad negaminame paminklų, antkapių ir pan., tik juos montuojame ir demontuojame.

Klausimus ir pageidavimus taip pat galite pateikti el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×