Kapų ir kapaciečių tvarkymas gera kaina | nevark.lt

Kapų tvarkymas – profesionali paslauga, kurios žmonėms prireikia vis dažniau

Daugeliui jūsų tikriausiai nėra nieko keisto, jog mirusių artimųjų kapų tvarkymas tenka tiems, kurie tuo turi galimybę pasirūpinti. Tačiau ką daryti, jei tos galimybės vis tik nėra? Kaip parodė pastaruoju metu pasaulyje vykstantys įvykiai, kartais nutinka taip, kad net ir geriausių ketinimų vedamas žmogus niekaip negali pasirūpinti artimų žmonių laidojimo vieta. O kentėti sąžinės ar net kitų giminaičių priekaištus žinant, jog kažkas neatlikta taip pat malonumas menkas. Todėl Nevark.lt komanda siūlo jums paslaugą, kuri pastaruoju metu įgauna tikrą populiarumo pagreitį. Tai kapaviečių tvarkymas. Mūsų kvalifikuoti meistrai nuims šį rūpestį nuo jūsų pečių, o jūs ramiai galėsite mėgautis gauta laisve ir aplankyti anapilin iškeliavusius artimuosius ne vedami pareigos, o todėl, kad to norite patys. Ir kada to norite patys.

Kokias kapaviečių tvarkymo paslaugas teikiame


Į mus galite kreiptis, jei reikia ant artimųjų kapų:
-        pastatyti, pakeisti, nukelti ar pakelti paminklą;
-        iškloti trinkeles aplink kapą;
-        užpilti ant kapo dekoratyvinius akmenėlius ar kitą panašią dangą;
-        kt.

Dėl konkrečių darbų atlikimo visada galima tartis su meistrais. Tačiau vertėtų atminti, kad paminklinių akmenų bei kitų panašių dirbinių pas mus užsakyti galimybės nėra. Mūsų meistrai paprastai darbus atlieka savo įranga, tačiau jūsų įsigytomis medžiagomis ir atsižvelgdami į jūsų prašymus bei pageidavimus.
Žinoma, jei jūs tikrai neturite galimybės vykti į parduotuves ieškoti ar net visiškai nenutuokiate kokių apdailos detalių reikia, už jus tai gali padaryti meistras, tačiau tokiu atveju kapų tvarkymo paslaugos kaina padidės. Šias detales reikia derinti su pačiu meistru.

Kaip mūsų meistrai priduoda savo darbus


Tai visai natūralus klausimas. Kaip gi meistrai priduos savo darbą, jei jūs gyvenate toli ir negalite atvykti? Ogi šiuolaikinėmis technologijomis. Atvykę į objektą Nevark.lt darbuotojai nufotografuos kapavietę prieš darbus ir po jų. Nuotraukas nusiųs jums. O jūs įvertinsite, ar rezultatai atitinka jūsų lūkesčius.
Gautomis nuotraukomis galėsite pasidalinti ir su kitais artimaisiais, kurie atsakingi už kapavietės priežiūrą. O ir laiko bei kelionės išlaidas sutaupysite, nes nereikės vykti patiems ir gyvai apžiūrėti.

Kokia kapų tvarkymo paslaugos kaina


Kapų tvarkymas gali būti įvairus, todėl ir kaina priklauso nuo darbų pobūdžio bei jūsų pasirinktų medžiagų. Tad užsakant paslaugą Nevark.lt platformoje rekomenduojame visada visas detales išsiaiškinti ir susiderinti su meistrais. Kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

Pavyzdžiui, jei jūs tikrai niekaip negalite nuvykti į parduotuvę įsigyti reikiamų medžiagų, apie tai būtinai informuokite meistrą, susitarkite kokios apdailos priemonės jums reikalingos. Galite net nurodyti konkrečių parduotuvių adresus, nusiųsti nuorodas, kainas ir pan. Šiais laikais komunikacija veikia labai greitai, tad viską net iki menkiausių smulkmenų galite aptarti net neišeidami iš namų.

Taip pat atminkite, kad nesate pririšti prie vieno meistro. Jei su jumis susisiekusiu darbuotoju nerandate bendros kalbos, visada galite ieškoti kito. Mes dirbame tam, kad jums būtų patogu, tad visi mūsų klientai turi laisvę rinktis.

Kapų tvarkymo abonementas


Taip, Nevark.lt platformoje galima užsakyti tiek vienkartines kapų tvarkymo paslaugas, tiek ilgalaikį abonementą. Visą reikiamą informaciją galite sužinoti susisiekę su mūsų konsultantais telefonu, kurio numeris +370 655 59 950 arba parašyti mums el. paštu info@nevark.lt.

Su Nevark.lt darbuotojais aptarsite kokių paslaugų jums reikia, kuriam laikotarpiui ir kiek visa tai kainuos. Abonementas tampa vis populiaresniu tarp toli gyvenančių ar į užsienį išvykusių žmonių, kurie negali periodiškai apsilankyti ant giminaičių kapų.
Ši paslauga labai patogi, kadangi sutaupo jums tiek brangaus laiko, tiek nervų, tiek pinigų, nes nereikia toli keliauti, rūpintis meistrais ir juos prižiūrėti.

Mes manome, kad artimųjų kapų lankymas žmonėms neturi kelti streso. Tad žinodami, jog kapavietė sutvarkyta, jūs ramiausiai galėsite atvykti patogiu laiku, uždegti žvakelę ir pabūti rimtyje ir susikaupime. O ne lėkti nervinantis, kad kažkas nepadaryta, kažkas nesutvarkyta ar neparuošta.

Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×