Kapų ir kapinių priežiūra gera kaina | nevark.lt

Jums jau nėra reikalo viską spėti patiems – patikėkite kapinių priežiūrą mūsų komandai

Galime palaistyti ar nuravėti jūsų artimųjų kapą, pasodinti gėles, nuvalyti paminklą

Kaina sutartinė

Atsiskaitysite su darbuotoju jums priimtiniausiu sutartu būdu

Gyvenimas pastaruoju metu sukasi vis greičiau, darbų ir pareigų nemažėja, o laiko sau, savo šeimai ar laisvalaikiui norisi visiems. Ir, deja, bet tikrai nemažai žmonių, kad ir lengvai graužiami sąžinės, vis neranda laiko, jėgų ar noro nuvykti iki kapinių. Ši pareiga tampa ypač sudėtinga, kai gyvenama toli nuo artimųjų kapų, kitame Lietuvos pakraštyje ar net užsienyje. Netvarkomas kapavietes galima rasti kiekvienose kapinėse. Dar viena šito priežastis yra ta, kad keičiasi žmonių požiūris: vis daugiau laiko norima skirti sau, šeimai, darbui, verslui, laisvalaikiui, t. y., gyvenimui, kuris vyksta dabar, o ne kažkam, kas bus po mirties. Tačiau kiekvienas turime vietą, kur ilsisi tėvai, seneliai ar net proseneliai.


Kiek svarbu, kad kapinės būtų tvarkingos?


Netvarkinga kapavietė kelia daug problemų. Jums vis kirba mintys apie tai, kad negerai apleisti artimųjų amžino atilsio vietą, o aplinkiniai taip pat veikiausiai piktinasi tokiu aplaidumu. Tai daug kam sukelia vidinį psichologinį diskomfortą, taip pat gali net kilti konfliktas su kitais giminaičiais. Ko gero ne vienam tokioje situacijoje kyla mintis, jog būtų gerai pasisamdyti kokį nors žmogų, kuris galėtų rūpintis kapais. Suprasdami tokį poreikį mes surinkome komandą kapinių tvarkytojų, kuriais pasitikime bei tikime, jog ir jūs liksite patenkinti jų atliktu darbu. Dirbame įvairiuose Lietuvos miestuose.  
Jei jaučiate, kad kapų priežiūra tampa sunkiai įvykdoma ir daug energijos reikalaujančia prievole, nesigėdykite, nes su tuo susiduria vis daugiau žmonių. Ir vis daugiau žmonių renkasi užsisakyti kapų priežiūros paslaugas. Tai garantuoja:
•    švarias ir tvarkingas kapines;
•    pasodintas ir palaistytas gėles;
•    išravėtas piktžoles;
•    nušluotas trinkeles;
•    nuvalytus antkapius;
•    ramybę širdyje dėl šių visų darbų atlikimo.
Jūs tiesiog galėsite atvykti be streso per šventes, uždegti žvakutes, mintimis pabūti su savo išėjusiais artimaisiais, juos prisiminti. Net jei susidarys situacija, kad atvykti negalėsite, jūs jausitės gerai, nes žinosite, jog viskas ten tvarkinga ir gražu.
H2 Kapų priežiūra – paslauga, kuri visokeriopai atperka savo kainą
Jeigu jūs vis dar abejojate, ar verta užsisakyti šią paslaugą bei ar tai nebus nuostolinga, paskaičiuokite, kiek pinigų ir laiko prarandate ieškodami gėlių ir kitokių kapinėms tinkamų augalų, keliaudami iki kapų bei juos tvarkydami. Gali būti, jog viską susumavus pasirodys, kad užsakę kapinių tvarkymo paslaugą net sutaupysite. O sutaupytą laiką ir kitus resursus galėsite panaudoti kitose jums svarbiose srityse.
H2 Ką už jus atliks pasamdyti kapinių prižiūrėtojai?
Šios paslaugos paketą sudaro:
-          augalų sodinimas ir laistymas;
-          šlavimas ir ravėjimas;
-          paminklo nuvalymas;
-          ir pan.
Gėles ar kitus augalus kapinėms jūs galite nupirkti patys arba nurodyti pasamdytam žmogui, kokių norite ir jis tai padarys už jus. Sutvarkymas gali būti vienkartinis arba galite užsisakyti periodiškai atliekamą paslaugą. Jei gyvenate užsienyje, mūsų tvarkytojai net nufotografuoja, kaip atrodo sutvarkyta kapavietė ir atsiunčia nuotraukas, kad būtumėte tikri, jog viskas gerai.


Kuo skiriasi kapų tvarkymas ir priežiūra? Ar tai ta pati paslauga?


Nevark.lt puslapyje galite užsisakyti:
•    kapinių priežiūrą – tai laistymas, šlavimas, ravėjimas, paminklo nuvalymas;
•    kapinių tvarkymą, kai jau atliekami didesni darbai: akmenukų užpylimas, antkapio pakėlimas ir pakeitimas, trinkelių klojimas ir pan.
Kol kas kapų tvarkymo darbus atliekame tik Vilniuje, o priežiūrą galite užsisakyti ir kituose miestuose.


Kiek tai kainuoja?


Kiekvienu atveju kaina priklausys nuo to, kokius darbus reikia atlikti, ar reikia nupirkti priemones / gėles ir ar tai vienkartinė paslauga, ar periodinė. Jei gyvenate labai toli nuo kapinių, galite susitarti su tvarkytoju / -a, kad priežiūra bus vykdoma visą sezoną. Tokiu atveju prižiūrėtojas / -a darbus atlieka, atsižvelgiant į oro sąlygas: palaisto, jei sausa, nuravi, jei to reikia, pasodina gėles ar nurenka jau nužydėjusias ir pan.
Jei norite aiškiau įsivaizduoti, kokio dydžio investicijos reikės, rašykite mums į info@nevark.lt ar skambinkite telefonu +370 655 59 950. Arba tiesiog palikite užklausą mūsų puslapyje ir mes su jumis susisieksime patys bei sutarsime dėl sumos, darbų ir atsakysime į iškilusius klausimus.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×