Kaminkrėtys, kaminkrečio paslaugos | nevark.lt

Neretai žmonėms kaminkrėtys asocijuojasi tik su privačių namų kaminų, židinių valymu. Tačiau laikai seniai pasikeitė ir šie specialistai atlieka kur kas daugiau darbų. Ar kada pagalvojote, kad daugiabučiuose taip pat yra dūmtraukiai, pro kuriuos išeina ne tik garai nuo gaminamo maisto, bet ir dujos. Tokie ventiliacijos kanalai, ypač senuose daugiaaukščiuose, jau seniai pilni nešvarumų, kuriuos retai kas valo ar net visai nevalo.
O kada pas jus paskutinį kartą valyta ventiliacijos sistema ar (ir) kaminas?


Kaminkrėčio paslaugos


Kvalifikuoto kaminkrėčio atliekami darbai:
-          kaminų valymas;
-          dūmtraukių valymas;
-          ventiliacijos kanalų aptarnavimas;
-          jei reikia, išrašomi patikros aktai.
Kaminų valymas – tai bene visiems žinoma, jau daugybę metų atliekama paslauga. Jeigu jūsų namuose yra naudojamas židinys ar (ir) kieto kuro katilas, kamine ir jo sistemoje susirenka daug nešvarumų. Jei laiku jos neišvalomos, į kambarius gali patekti smalkės ir nešvarumai. Be to ženkliai išauga gaisro rizika.
Specialistai rekomenduoja kamino sistemą išvalyti bent du kartus per metus. Ypatingai prieš prasidedant kūrenimo sezonui. Valymui naudojama speciali įranga, todėl savarankiškai greičiausiai nepavyks taip kokybiškai išvalyti.
Dūmtraukių valymas atliekamas tiek privačiuose namuose, tiek daugiabučiuose. Tik reikėtų žinoti, kad privačiame name galite išsivalyti patys, jei nėra labai daug nešvarumų, o daugiabučiuose draudžiama tai atlikti patiems. Todėl reikia kviesti kvalifikuotą meistrą.
Mūsų specialistai atkreipia dėmesį, kad dujos įprastai nusėda apatiniuose aukštuose, nes jos sunkesnės už orą. Dėl to pirmųjų aukštų gyventojai kvėpuoja nešvariu oru, jei laiku neatliekamas dūmtraukių ir ventiliacijos valymas. Jei dvejojate ar net žinote, kad nebuvo valoma jau ne vienerius metus, rekomenduojame bent profilaktinę patikrą, kurią vertėtų atlikti net prieš kiekvieną sezoną.
Nuo ventiliacijos kanalų švaros priklauso jūsų kasdien kvėpuojamo oro kokybė, kuo jie labiau užteršti, tuo namuose prastesnis oras. Juk dulkes valome gana dažnai, o kiek jų prisikaupia ventiliacijos kanaluose turbūt baisu ir pagalvoti, tiesa?
Senesniuose namuose ir daugiabučiuose įprastai nėra modernios rekuperacinės sistemos su oro filtrais. Tad tenka rūpintis oro švara patiems ir kviesti specialistus.
O ar žinojote, kad pagal LR įstatymus namuose, kuriuose įrengtos ugnies šildymo sistemos, kas 6 metus turi būti atlikta pilna patikra su DF-15 patikros akto išrašymu? Turbūt retas kuris žino šį įstatymą ir juo vadovaujasi. Įmonėse, gamyklose vykdomi periodiniai saugumo patikrinimai, todėl jos neturi pasirinkimo ir nenorėdamos gauti baudų kruopščiai prižiūri tokias sistemas. Tačiau privačius asmenis retai kas tikrina, todėl savo saugumu reikia atsakingai rūpintis patiems.
Kaip matote, kaminkrėčio paslaugos aktualios daugybei žmonių, ne tik turintiems privačius namus.


Kokia šių paslaugų kaina?


Kaminkrėčio paslaugų kaina nuo 10 eurų už 1 metrą, tačiau kaina derinama individualiai, atsižvelgiant į esamą dūmtraukio ar (ir) ventiliacijos sistemą.
DF-15 akto išrašymas kainuoja 70 eurų.
Užsisakykite kaminkrėčio paslaugas jau dabar ir pasirūpinkite savo saugumu.
Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×