Generalinis valymas | nevark.lt

Generalinis valymas

Net jei ir kruopščiai valote bei prižiūrite namų aplinką, vis tik prieš didesnes šventes, laukiant svarbių asmenų vizito ar tiesiog kartą ar kelis kartus per metus, prireikia susitvarkyti dar atidžiau – visus neprižiūrėtus kampus išvalyti kruopščiai ir preciziškai. Tačiau tai nėra taip parasta, nes generalinis valymas apima daugybę užduočių, reikalauja nemažai jėgų, kantrybės ir pastangų bei atima gerokai daugiau laiko, nei paprastas tvarkymas.

Patyrę Nevark.lt namų tvarkytojai supranta visa tai ir pasirengę jūsų namus sutvarkyti nepriekaištingai švariai. Jums beliks pasidžiaugti rezultatais ir kokybiškai išnaudoti likusį laisvą laiką.

Kada reikalingas generalinis valymas?


Deja, bet net ir kas dieną tvarkantis ne visada spėjama apžiūrėti ir išvalyti visus būsto kampus, todėl juose prisikaupia nešvarumų, dulkių ar net sveikatai kenksmingo pelėsio. Todėl bent kartą ar kelis kartus per metus būtinas generalinis namų tvarkymas.

Dažnai generalinio buto ar namų valymo žmonėms prireikia ir po atlikto remonto, prieš didžiąsias šventes, ar kaip ir minėjome, tiesiog kartą ar kelis kartus per metus, norint atšviežinti namų aplinką.

Šią paslaugą taip pat renkasi žmonės, kai iš jų būsto išsikrausto nuomininkai ir laukiama įsikeliant naujų. Kreipiasi ir įsigiję naują būstą.

Kruopščiai išsivalyti tinka bet kada, kai būstai yra tokie netvarkingi, kad paprastas sutvarkymas, paviršių nuvalymas ir kt. jau nebepadeda.

Kiek kainuoja generalinis valymas?


Paslaugos kaina priklauso nuo valomo ploto, ar visi valomi paviršiai lengvai pasiekiami ir t. t. Na, o kiek tiksliai jums kainuos generalinis namų valymas galite sužinoti užpildę užsakymo formą arba susisiekę su mūsų konsultantais.

Kiek laiko užtrunka generalinis valymas?


Generalinis namų tvarkymas atliekamas nuodugniau nei įprasta namų tvarkymo procedūra, todėl natūralu, kad šis darbas užtruks ilgiau. Kiek tiksliai tai galėtų užtrukti, įvertintume sužinoję jūsų būsto plotą bei pageidaujamų atlikti darbų sąrašą. Visa tai galite pateikti pildydami paslaugos užsakymo formą.

Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.
Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×