Generalinis langų valymas | nevark.lt


Generalinis langų valymas

langų valymo paslauga, išsikvieskite langų valytoją į namus

Kaina 1,30 Eur/m2 (vienos pusės) jei langai pasiekiami nesunkiai be kopėčių ar stelažų

Jei langai pasiekiami sunkiai, reikalingos kopėčios ar surenkami stelažai, kaina priklausys nuo darbo sudėtingumo


Namams ir įmonėms

Jei vos tik pagalvoję, kad laukia kasmetinis generalinis langų valymas, pradedate nervintis – nebevarkite ir šį darbą patikėkite kitiems. Mėgaukitės skaidriu vaizdu pro stiklus, atlikę vos kelis veiksmus – užpildę reikiamą formą ir išsikvietę specialistus.

Vis daugiau žmonių tampa atviresni idėjai, kad kiekvienas turi dirbti tai, kas jam geriausia sekasi. Nes per tą laiką, kol prisiruoštumėte langų valymui ir atliktumėte šią, jums nemalonią procedūrą, uždirbsite dvigubai ar net daugiau. O gal tiesiog leisite sau pasimėgauti poilsiu po sunkių darbų.

Todėl vis daugiau žmonių ryžtasi patikėti ne tik ofisų, bet ir mylimų namų švarą kitiems. Ir ne tik prieš didžias šeimos šventes, o kasmet.

Kokia langų valymo kaina?


Suma priklauso nuo paslaugos sudėtingumo. Lengvai pasiekiamų langų valymo kaina – 1,30 Eur  už 1 kv. m.. Ką reiškia lengvai pasiekiami? Tai vidinė pusė ir išorinė, kai nereikia jokių pagalbinių priemonių norint pasiekti.

Jeigu langai yra ne pirmame aukšte ir bus reikalingi kopėčios, stelažai ar bokštelis, tada, atsižvelgę į esamą situaciją, paskaičiuosime jums kainą.

Todėl kviečiame užpildyti atitinkamas formas:

    • lengvai pasiekiamų langų valymą galite užsisakyti iš karto, paspaudę „Sužinoti kainą“ bei suvedę reikiamus duomenis (langų skaičių, plotą, datą, vietą ir kt.). Sistema automatiškai suskaičiuos bendrą sumą;
    • jei reikės pagalbinių priemonių, pildykite sunkiai pasiekiamų langų valymo formą. Pasiūlymą pateiksime maždaug per 24 valandas.

Langų plovimas sukelia nemažai keblumų gyvenantiems daugiabučiuose, kelių aukštų namuose ir turintiems ofisus daugiaaukščiuose pastatuose. Tokiame aukštyje nėra paprasta išvalyti langus iš išorės, todėl esame pasirengę jums padėti.
Jei neturite galimybės išsivalyti tik iš lauko pusės, ne problema, šį darbą palikite mums. Jei pabos plauti ir iš vidaus – mielai perimsime ir šį darbą.

Kiek laiko trunka langų valymas biure?


Tiek biure, tiek privačiame name langų valymo trukmė priklauso nuo:

    • langų skaičiaus;
    • valomo ploto;
    • prieinamumo.

Iš vidaus procesas vyksta sparčiai, o iš lauko pusės, kai reikia pasiekti sunkiai prieinamus, arba po statybų stipriai suteptus stiklus – užtrunka ilgiau. Tačiau darbus atlieka įgudę specialistai, kurie taupo jūsų laiką ir viską atlieka sistemingai.

Jei jums svarbus kuo tikslesnis laikas – susisiekite ir aptarsime šį klausimą.

Jeigu turite kitų, jums svarbių klausimų dėl langų valymo, mielai į juos atsakysime el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×