Elektrikas Vilniuje geros kainos | nevark.lt

Elektrikas Vilniuje, kurio darbu tikrai nenusivilsite

Šiuo metu jau kažin ar įmanoma rasti namus, biurą ir kitą kokią įstaigą, kur nebūtų elektros prietaisų, rozečių, šviestuvų, laidų ir t. t. Tai savaime suprantamas ir nepakeičiamas gyvenimo patogumas. Žinoma, kai šis patogumas sutrinka ar reikalauja atnaujinimo, visi skuba ieškotis patikimo elektriko.

Mūsų sostinė didelis miestas, tačiau būna, kad susirasti gerą elektriką Vilniuje sudėtinga – ypač jei ieškote meistro kokiems nors mažiems darbams atlikti. Paprastai geras rekomendacijas turintis elektrikas užsakymų gauna pakankamai, todėl tiesiog nebespėja aptarnauti visų norinčių.

Turime jums gerą žinią: mūsų surinkta specialistų komanda neskirsto darbų į mažus ir didelius. Kiekvienas mūsų elektrikas Vilniuje yra patyręs bei patikimas. Mums itin svarbi visų mūsų specialistų komandos reputacija ir kompetencija, kadangi norime būti tikri, jog nenusivilsite ir nereikės ieškoti kažko, kas perdarytų jau padarytus darbus.

Kaip išsiskviesti elektriką į namus ar ofisą?


Tai labai paprasta. Tiesiog pateikite užklausą Nevark.lt platformoje ir jau valandos laikotarpyje meistras pats su jumis susisieks. Susitarsite, kada jums patogiausia jį priimti. Mūsų komanda vienodai operatyviai reaguoja tiek į mažus, tiek į didelius užsakymus.

Nuo ko priklauso elektriko darbo Vilniuje kainos?


Visi mūsų specialistai dirba už apytikriai vienodą užmokestį, kuris prasideda nuo 20 Eur už valandą. Suma gali padidėti, kai elektrikas pats turi nupirkti reikiamas priemones ir detales, taip pat į ją įskaičiuojama kelionės iki jūsų namų, ofiso ar parduotuvės kaina. Priemones ir detales, reikalingas meistro darbui, galite nupirkti patys – taip darbai eisis greičiau, o ir sumokėsite už juos pigiau. Vis tik jei nesate tikri, kad suprantate, ko būtent reikia, geriau tai patikėti šiuos reikalus išmanančiam žmogui.

Darbas, kurį galite patikėti mūsų elektrikams Vilniuje


Nevark.lt meistrai įveiks visas su elektros instaliacija susijusias užduotis – nuo perdegusios lemputės pakeitimo iki elektros laidų išvedžiojimo visame pastate. Taigi drąsiai jiems patikėkite:


•    buitinės elektrinės technikos pajungimą;
•    šviestuvų montavimą;
•    laidų išvedžiojimą;
•    rozečių įrengimą;
•    įvadinės elektros dėžės pakeitimą
•    naujo objekto pridavimą Valstybinei energetikos inspekcijai.

O gal tiesiog matote, kad jūsų namuose stringa kažkas susijusio su elektros instaliacija, bet nesuprantate, kur problema? Išsikvieskite mūsų specialistą ir jis tikrai viską sutvarkys.

Taigi nebevarkite ir neieškokite geriausių meistrų, nes mes juos jau suradome už jus. Jie pagelbės tiek atsiradus gedimui, tiek remontuojant ir pertvarkant namus, tiek įrenginėjant naują būstą ar biurą. Tiesą pasakius, jums net nebereikia sukti galvos ir dėl smulkių elektros darbelių, jei apie juos mažai ką suprantate. Atsipalaiduokite, palikite užklausą mūsų svetainėje bei užsiimkite tuo, kas jums malonu.

Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų dėl elektriko iškvietimo ar užklausos palikimo mūsų svetainėje – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×