Drabužių ir avalynės valymas | nevark.lt

Drabužių valymas

Tikriausiai šiandien sunku būtų rasti namus, kuriuose nestovėtų skalbimo mašina bei skalbinių džiovyklė. Tad tikrai nebereikia vargti rankomis skalbiant purvinus drabužius. Tačiau kartais nei skalbimo priemonės, nei pati išmaniausia bei naujausia skalbimo technika negali pagelbėti, nes įsigyto rūbo etiketė skelbia, kad jo skalbti jokiu būdu negalima. Įprastas skalbimas gali sugadinti medžiagą ar tiesiog netinkamai išvalyti suteptas vietas.

Tokiu atveju, drabužių priežiūrą geriausia patikėti valymo specialistams, kurie pasirūpins, kad jūsų rūbas išliktų švarus ir sveikas. Tačiau mes suprantame, kad jūs ne visada atrandate laiko nunešti nešvarius rūbus į valyklą ir paskui vėl keliauti jų iš ten pasiimti. Nevark.lt paslaugų užsakymo centre galite užsisakyti drabužių valymo paslaugą ir palikti šį darbą atlikti mums.

Drabužių valymas – paimsime nešvarius drabužius tiesiai iš jūsų namų


Užsakydami valymo paslaugas galite rinktis:

    • rūbų;
    • kilimų;
    • užuolaidų;
    • bei patalynės valymą/skalbimą.

Tada tiesiog sudėkite valymui skirtus drabužius į paprastą maišelį ir laukite Nevark.lt kurjerio, kuris visa tai nugabens į valyklą, o išvalytus/išskalbtus ir išlygintus parveš atgal. Viskas labai paprasta, tiesa?

Jei valyklos darbuotojams kils kažkokių klausimų ar pastebėjimų dėl pristatytų drabužių, valyklos darbuotojai susisieks su jumis ir šiuos klausimus aptars.

Kaip dažnai ir kokiu būdu reikia valyti drabužius?


Rūbų valymas nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kadangi skirtingoms medžiagoms, reikalingos skirtingos valymo paslaugos. Vilnos paltai, švelnios ir lengvos medžiagos palaidinės, puošnūs proginiai rūbai - visi jie reikalauja išskirtinės priežiūros ir specialaus valymo. Apie tai galite pasiskaityti mūsų komandos parengtame straipsnyje „Kodėl verta drabužių valymą patikėti profesionalams?“.

Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.
Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×