Patalpų dezinfekcija | nevark.lt

Patalpų dezinfikacija

Išsikvieskite specialistą į namus

Pritaikysime labiausiai jūsų patalpoms tinkamą metodą. Atsiskaitymas po darbų atlikimo. Kaina nuo 0,80 Eur/m2.


Profesionali patalpų dezinfekcija nuo COVID-19  

Atsitiko gyvenimas ir į jūsų teritoriją įsibrovė COVID-19 virusas? Nedelskite ir patogiai internetu užsisakykite patalpų dezinfekciją. Pasitelkę modernias ir profesionalias priemones neutralizuosime patalpoje pasklidusias viruso daleles. Netrukus vėl galėsite grįžti darbovietę ar ramiai vaikščioti daugiabučio laiptine.

Kokiu būdu dezinfekuojamos patalpos?


Jei aplinkoje buvo nustatytas viruso atvejis, o gal net ne vienas, kuo skubiau reikia informuoti darbuotojus ar laiptinės gyventojus. Turėję kontaktą su apsirgusiu žmogumi, taip pat turės laikytis visų valstybės nurodytų taisyklių. Jei ne visi darbuotojai turėjo kontaktą, jie galės ramiai grįžti prie savo pareigų po patalpų dezinfekcijos.

Taigi, po pirminių valstybės nustatytų rekomendacijų vykdymo, užsukite į Nevark.lt svetainę ir internetu užsisakykite patalpų dezinfekavimo nuo COVID-19 paslaugas.

Kadangi tokie atvejai rimti, reaguojame operatyviai ir užsakytu laiku atvykstame į patalpas. Dezinfekcijai naudojame kelių rūšių technologijas, o kuri efektyviausia – nustato mūsų specialistai.

    • DEZIFOG – rūko generatorius, ypatingai išpopuliarėjęs per pandemiją. Rūko generatoriumi atliekama dezinfekcija suteikia galimybę jau po kelių valandų grįžti į patalpas. Šis įrenginys paskleidžia į orą labai mažas 0,1 – 10 mikronų dydžio biocido daleles, kurios gali prasiskverbti net į mažiausius tarpelius ir, žinoma, padengti visus paviršius. Tirštas šių dalelių rūkas pasklinda po patalpą ir dezinfekuoja. Tai trunka apie porą valandų. Atlikus šio tipo dezinfekciją į patalpas bus galima grįžti po 90 minučių.
    • Rankinis elektrostatinis purkštuvas dulksna padengia reikiamus dezinfekuoti paviršius ir gali būti naudojamas net maisto gamybos patalpose. Žmonėms palikti patalpas nebūtina, nebent jiems patiems tai psichologiškai nepriimtina.

Nuo patalpų dydžio ir specifikos priklauso ar bus pasirinkti minėti metodai, ar kiti. Šį vertinimą atliks mūsų licencijuoti specialistai.

Tad atkreipiame jūsų dėmesį į patalpų dydį ir prašome užpildyti atitinkamą užsakymo formą:

    • jei jūsų patalpos mažesnės nei 600 kv. m., paslaugą galite užsisakyti iš karto paspaudę atitinkamoje formoje „Sužinoti kainą“;
    • jei jūsų patalpos didesnės, užpildykite formą ir kaip galėdami greičiau, maždaug per kelias valandas, atsiųsime jums pasiūlymą bei sutarsime paslaugos datą ir laiką.

(H2) Kaip pasiruošti dezinfekcijai?

Nieko ypatingo daryti nereikia, svarbu nepalikti atidengto maisto. Jei skubėdami paliksite kavos puodelį ant darbo stalo – nieko tokio. Grįžę turinį išpilsite ir puodelį išplausite.

Patalpose negali likti žmonių. Procedūrą vykdys tik mūsų atitinkamai pasirengę darbuotojai.

Dezinfekantai nekenkia:

    • augalams;
    • technikai;
    • įvairiems jautriems paviršiams;
    • baldams;
    • ir t. t.

Todėl galite ramiai viską palikti savo vietose, šios dezinfekcinės priemonės naikina tik viruso sukėlėjus, ir ant paviršių nepalieka matomų likučių.

Po dezinfekcijos galėsite grįžti į įprastą veiklos ritmą. Šios priemonės nesukelia alerginės reakcijos, yra patvirtintos Sveikatos apsaugos ministerijos. Tik, kaip ir minėjome, jokio žalingo poveikio nebus po nustatyto jų veikimo laiko – 90 minučių.

Kiek kainuoja dezinfekcija?


Dezinfekcijos paslaugos kainą galite lengvai sužinoti užpildę užsakymo formoje esantį patalpų ploto laukelį. Pavyzdžiui, 100 kv. m. gali kainuoti ~ 80 eurų. Suma automatiškai sugeneruojama patalpoms, ne didesnėms nei 600 kv. m. Dėl didesnių atsakysime asmeniškai.

Kam teikiama ši paslauga?


Dezinfekciją internetu gali užsisakyti tiek fiziniai asmenys, tiek privačios ir valstybinės įmonės. Sąlygos vienodos visiems. Suprantame visų nerimą ir stengiamės kaip įmanoma greičiau suteikti šias paslaugas.

Dezinfekcija padeda išvengti gamybinių prastovų ir apsaugoti darbuotojus, kurie neturėjo kontakto su apsirgusiais.

Šią paslaugą galite užsisakyti net jei dar negavote jokių medicininių patvirtinimų ir tik įtariate apie viruso paplitimą. Be to, galime dezinfekuoti ne tik dėl COVID-19, bet ir dėl kitų priežasčių, apie kurias reikėtų pranešti užsakymo metu.

Į visus klausimus dėl dezinfekcijos mielai atsakysime el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×