Kaminkrėtys Vilniuje | nevark.lt

Kaminkrėtys Vilniuje pasirūpins, kad jūsų kaminas „nepaspringtų“

Geras kaminkrėtys tokiame dideliame mieste kaip Vilnius tikrai ras užtektinai užsakymų, todėl jums gali tekti net stoti į eilę pas specialistą. Kad nereikėtų ilgai laukti bei ieškoti, kas pasirūpins užsiteršusiu kaminu, siūlome palikti užklausą mūsų puslapyje ir jau tą pačią dieną susitarti dėl darbų atlikimo.
Atrodo, kad kaminkrėčiai reikalingi tik nuosavų namų rajonuose, tačiau šių specialistų paslaugomis retsykiais gali naudotis visas Vilnius, nes jie valo ne tik kaminus, bet ir ventiliacijos sistemas daugiabučiuose.

Kaip suprasti, kad jums reikalingas kaminkrėtys?


Vilnius – didelis miestas ir daugelis specialistų turi savus grafikus, kada ir kurį klientą aptarnauja. Kadangi kamino valymas turi būti atliekamas periodiškai ir tuo metu, kai per jį niekas nerūksta, geriausia vos pasibaigus šildymo sezonui susisiekti su kaminkrėčiu ir susitarti, kada jis gali atvykti. Ventiliacijos sistemos gali būti valomos įvairiu metu.
Kaminkrėčiai ir jų paslaugos užtikrina, kad namuose bus jauku ir šilta bei saugu. Vilnius, kaip ir bet kuris kitas didesnis miestas, talpina savyje daug triukšmo, žmonių, automobilių, taršos ir pan. Todėl labai svarbu bent jau namuose užsitikrinti sau optimalų mikroklimatą. Tai reiškia, kad reikia nepamiršti pasirūpinti kaminų ir ventiliacinių sistemų švara. Senesniuose daugiabučiuose šios sistemos, deja, bet dažnai būna apleistos ir nevalytos daugybę metų, o ten besikaupiantys nešvarumai daro įtaką patalpų orui bei jų gyventojų sveikatai.
Kaminus valyti taip pat labai svarbu. Tai padidina šildymo katilo ar krosnies darbo efektyvumą, ekonomiškumą ir, svarbiausia, sumažina gaisro riziką. Deja, bet statistika teigia, kad labai dažnai gaisras kyla būten dėl užsidegusių suodžių dūmtraukyje ar kamine.
Taigi jei turite kaminą ir vis neprisiruošiate jo išvalyti, nebevarginkite savęs ir kreipkitės į mūsų komandos kaminkrėčius.


Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×